Zati Eşya Taşımacılığı

Read Time:2 Minute, 38 Second

Zati Eşya Taşımacılığı

Zati eşya taşımacılığı hizmetleri ile firmamız kalitesi yüksek olan hizmet seçeneklerini müşteriler ile buluşturmaktadır. Zati eşyalarını şehiriçi veya şehir dışında taşımak isteyen kişiler için güvenilirlik düzeyi yüksek olan hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda ülke dışına yönelik olarak yapılacak olan taşıma hizmetlerimizde sunulmaktadır. Nakliye sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız alanında uzmanlık elde etmiştir. Sektörde yaşanan her gelişmeyi yakından takip ederek dinamik bir yapı ile tüm geliştirmeleri bünyesine katmıştır. Firmamız taşımacılık sektöründe müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini önceden tahmin ederek en kaliteli hizmetin sunulmasını için çalışmaktadır. Zati eşyalar arasında yer alan ev ve ofis eşyaları belirtilen adreslere güvenli şekilde teslim edilmektedir. Aynı zamanda kişilerin sahip oldukları araçların zati eşya sayılması nedeniyle taşımaları firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Zati Eşya Taşımacılığı Hizmetlerimiz Nelerdir?

İris Express firması olarak zati eşya taşımacılığında geniş hizmetlerimiz bulunmaktadır. Öncelikli olarak nakliyat esnasında kişilerin olumsuz şartlardan etkilenmesinin önüne geçmek için sigorta yapılarak çalışmalar sürdürülmektedir. Sigortalı şekilde taşınan eşyalar herhangi bir aksaklık durumunun oluşması halinde zararın karşılanmasına imkan sağlamaktadır. Zati eşya taşıma firmaları arasında öne çıkmamıza yardımcı olan ise hizmetlerimizdir. Asansörlü taşıma için müşterilere seçenek sunulabilmektedir. Aynı zamanda eşyaların toplanması için yeterli vakti olmayan veya tercih etmeyen kişiler için paketleme seçenekleri firmamızdan alınabilmektedir. Firmamız aynı zamanda gerekli korumaların eşyalar ile buluşmasını sağlayarak taşıma işlemlerine başlamaktadır. Nakliyat için gerekli olan tüm şartların en kolay ve en hızlı şekilde sağlanmasına yardımcı olunmaktadır.

Zati Eşya Taşımacılığı Hizmetlerimizin Fiyatları Nelerdir?

Zati eşya taşımacılığı fiyatları kişilerin eşyalarına ve taşıma yapacakları yerlere göre değişmektedir. Çeşitli alınan ek hizmetlere göre taşımacılık fiyatları değişim göstermektedir. Kişilerin ev veya ofis eşyalarının boyutları, taşınması istenen yer ile uzaklık fiyatları etkileyen temel etmenlerden biridir. Aynı zamanda firmamızın sağlamış olduğu paketleme gibi ek hizmetlerin alınmış olması halinde zati eşya taşımacılığı fiyatları değişim göstermektedir. Zati eşyaların boyutlarına göre firmamız tarafından uygun araç modelleri ile kişilerin evlerine ziyarette bulunulmaktadır. Zati eşya taşımacılığı hizmetlerimiz için fiyatları öğrenebilmek için ise müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçilmesi mümkündür.

Zati Eşya Taşımacılığı Hizmetlerimizin Avantajları Nelerdir?

Zati eşya taşıma hizmetlerimiz ile müşterilerimize çeşitli avantajlar sunmaktayız. Öncelikli olarak nakliyat aşamasında güvenli bir şekilde taşıma şansını müşterilerimize sunmaktayız. Güvenli hizmetlerimizi garantilemek için kişilere sigorta yaptırma şansını sağlamaktayız. Aynı zamanda dört dörtlük bir hizmetin sağlanması için kişilere ek hizmet paketleri sunulabilmektedir. Firmamız kapsamında çalışan personellerimiz alanında uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Bu kapsamda paketleme, taşıma ve yerleştirilme aşamasında profesyonel olan bir hizmet süreci bulunmaktadır. Kurulumunun yapılması gereken eşyalar için kurulum yapma görevini üstlenmiş olan personeller taşıma öncesi ve sonrası belirtilen adreslerde bulunmaktadır. İris Express firması sunulan zati eşya taşımacılığı hizmetleri için müşterilerden gelen tüm talepleri değerlendirmektedir ve gerekli olan geliştirmeler yapılmaktadır.

Zati Eşya Taşımacılığı Süreci Nasıl Sürdürülmektedir?

Uluslararası Zati eşya taşıma firmaları arasında hizmetlerimiz önceden planlanarak güvenli şekilde yürütülmesiyle öne çıkmaktadır. Öncelikli olarak kişilerin evleri veya ofisleri ziyaret edilerek eşyaların boyutları hakkında bilgi edinilmektedir. Eğer kişiler eşyaların varlığı hakkında bilgileri eksizsiz olarak iletirse ziyaret etmeye gerek kalmamaktadır. Daha sonra taşıma yapılacak olan yerin adresi belirlenmektedir. Ek hizmetler ve sigorta gibi işlemlerin tamamlanmasının ardından fiyatlar hakkında konuşulmaktadır. Anlaşmaya varılmasının ardından personellerimiz kendi araçları ve ekipleri ile kişilerin evlerini ziyaret ederek taşımaya başlamaktadır. Belirtilen tarihlerde ve saatlerde taşıma işlemlerinin başlanarak diğer adrese güvenli olarak eşyaların aktarımı sağlanmaktadır. Kurulum yapılması gereken tüm eşyaların kurulumu yapılarak baştan sona profesyonel bir süreç müşteriler için sunulmaktadır.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Yemek Odası Modülleri Hem Zarif Hem Modern
Next post Kaşıkçı cinayetinin zanlısı Fransa’da yakalandı