Yusuf Baymaz ve Esin Alpogan Mertsöz Cenevim dizisinde

Yusuf Baymaz ve Esin Alpogan Mertsöz Cenevim dizisinde 1

atv’nin pazartesi akşamları ilgiyle yeni dizisi Canevim’in kadrosuna iki yeni oyuncu dahil oldu. 15 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Simla karakterini “Esin Alpogan Mertsöz”, Yener karakterini ise “Yusuf Baymaz” canlandıracak.
 
Feryal’in gözde gelin adayı, başarılı, kültürlü, yurtdışında ünlü bir modacı olan Simla, eski sevgilisi Taylan’la yeniden bir araya gelmek için mücadele verecek. Zengin bir ailenin, genç ve başarılı veliahdı olarak hayatımıza giren Yener ise, gizemli halleriyle Haksever ailesinin küçük kızı Müjgan’ın kalbini çalacak. Yener ve Müjgan’ın arkadaşlığı ilerledikçe sürprizler de birbiri ardına gelecek.

Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrollerini paylaştığı Canevim’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor. Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı dizi, yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kuracak.

Canevim, yeni bölümüyle 15 Temmuz Pazartesi  Saat 20.00’de atv ekranlarında!