Yeni lideri Doctor Strange mi ?

Read Time:49 Second

Iron Man (Robert Downey Jr) ve Kaptan Amerika’nın (Chris Evans) Endgame (2019) ile seriye veda etmesinin ardından, Avengers (Yenilmezler) ekibinde liderliği kimin alacağı tartışılıyor. Marvel’in 6 Mayıs’ta izleyiciyle buluşturmaya hazırlandığı Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında’nın (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) analizleri, Avengers’ın (Yenilmezler) yeni liderinin Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Dr. Stephen Strange karakteri olacağını gösteriyor.

Avengers: Endgame’deki şiddetli bir savaşın ardından Iron Man ve Kaptan Amerika’nın ayrılmasıyla, eski dahi cerrah ve aralarındaki en güçlü büyücü olan Doktor Strange’in, Avengers’ta merkezi bir figür olarak aktif rol oynaması bekleniyor. Ancak büyücülüğünü, en tehlikelisi olarak kabul edilen yasak bir büyüyle zamanı ve mekanı istediği gibi manipüle etmek için kullanması, ‘çoklu evren’ denen gizemli bir çılgınlığın kapısını aralıyor.

Strange, her şeyin değiştiği bir dünyayı yeniden kurmak için müttefikleri Sorcerer Supreme (Yüce Büyücü) Wong (Benedict Wong) ve Wanda diye de bilinen Avengers’ın en güçlüsü Scarlet Witch’ten (Elizabeth Olsen) yardım istiyor. Ancak insanlığın ve bütün evrenin üzerinde, yalnızca onların gücüyle halledilemeyecek kadar korkunç bir tehdit beliriyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 2021’in en iyi çıkış yapan oyuncuları
Next post Dilberay filminden fragman