Yaşlanma Karşıtı Krem ve Jeller Jeuvenile’de Sizi Bekliyor

Read Time:2 Minute, 33 Second

Yaşlanma karşıtı krem, jel, tonik, serum ve diğer ürün seçeneklerine hemen sahip olabilirsiniz! Deri hücrelerindeki hasarları ortadan kaldıran ve cilt çizgilerinin oluşumunu engelleyen ürünler, ihtiyaç duyduğunuz cilt bakımı çok yönlü bir şekilde sağlayacaktır. Jeuvenile güvencesiyle piyasa çıkan yaşlanma karşıtı ürünlerin tamamı, benzersiz formüllere ve faydalı içeriklere sahiptir. Yaşlanma belirtilerine karşı mücadele verirken ürünlerimizi tercih ederseniz kişisel bakım açısından kolaylık sağlamanız mümkün olur. 

Yaşlanma Belirtilerini Azaltmak Mümkün Müdür? Yaşlanma Belirtileri Nasıl Azaltılır?

Yaşlanma sürecinde ortaya çıkan birbirinden farklı belirtiler, etkili tedavi metotlarıyla baskılanabilir. Fakat yaşlılığa engel olmanın hiç değilse günümüz şartlarında imkânı yoktur. Her canlı mutlaka bu sürece dahil olmak zorundadır. Jeuvenile’in üstün kaliteli bakım ürünlerini kullanmanız ise yaşlanma belirtilerini azaltmak için atabileceğiniz ilk adımdır. Yaşlılığı engellemek mümkün olmasa da, cilt çizgilerini ve deri cansızlığını büyük ölçüde azaltabilmek çok basittir.

Jeuvenile, yaşlanma karşıtı jel seçeneklerinden toniklere kadar çok sayıda ürünü sizler için tasarlamıştır. Gözeneklerinizdeki gevşemeye engel olup cilt sıkılığını artırabilecek kişisel bakım ürünlerini düzenli olarak kullanmanız bu açıdan yeterlidir.

Yaşlanma Karşıtı Ürünler Nasıl Kullanılır?

Yaşlanmaya karşı önemli etkilere sahip olan ürünlerimiz, birbirinden farklı formlara sahiptir. Bu sebeple kullanım metotlarında değişkenlik mevcuttur. Kullanım açısından size en uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği satın alırken sizlere yol gösterebilecek bazı bilgiler şunlardır:

 • Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Yaşlanma karşıtı kremler, kuru ve temiz cilt üzerine masaj yaparak uygulanır. Krem kullanımından sonra yüze su, sabun ve benzeri hiçbir şeyin temas etmemesi gerekir. Kremin türüne ve cilt bakım ihtiyacının durumuna göre günlük kullanım miktarında değişil görülmesi mümkündür. 

 • Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Serum Nasıl Kullanılır?

Serum çeşitlerinin kullanımı pratik olduğu kadar etkilidir. Birkaç damla serum sıvısını kuru cilt bölgesine damlattıktan sonra, cilde fazla bastırmadan masaj yapmanız gerekir. Gözeneklere kısa sürede ulaşan serumun etken maddeleri, cilt için günde 2 kez kullanılırsa maksimum etki gösterir. Ayrıca serum kullanımından sonra bir adet Jeuvenile bakım kremini tercih etmeniz, alınabilecek verimi artırır. Cilt kırışıklığı için serum ve kremin beraber kullanılması etkili bir metottur.

 • Nemlendirici Tonik Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Anti aging etkisi bulunan nemlendirici toniklerimiz günde 2 defa kullanılabilir. Sabah uyandıktan sonra ve akşam uyumadan önce, yeterli miktardaki toniği bir pamuk yardımıyla uygulamanız mümkündür. Nemlendirici tonik uygulamasından sonra en az 3 dakika beklemeniz ve daha sonra ise yüzünüzü bol suyla yıkamanız gerekir.

 • Yaşlanma Karşıtı Jel Nasıl Kullanılır?

Cilt çizgilerini azaltmanın en etkili yollarından bir diğeri Jeuvenile jellerini kullanmaktır. Yaşlanma karşıtı yüz temizleme jeli, az miktarda suyla köpürtülerek yüze uygulanabilir. Susuz ya da çok sulandırılmış şekilde kullanım yapmanız tavsiye edilmez. Uygulama sonrasında birkaç dakika beklenmeli ve daha sonra yüz durulanmalıdır. İhtiyaca göre jellerin günlük olarak 1 ya da 2 kez kullanılması maksimum fayda sağlayacaktır.

Jeuvenile’in Yaşlanma Karşıtı Ürünleri Nasıl Etki Eder?

Cilt çizgileri için maske, jel, krem, tonik ya da serum çeşitlerimizin tamamını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü Jeuvenile markasına ait en iyi yaşlanma karşıtı ürünler dermatolojik testlerden tam başarıyla geçmiş olmakla beraber zengin bir içeriğe sahiptir. Cilt dokusu beslenerek sıkılaştırılırken parlaklık ve temizlik de sağlanır. Yaşlılık belirtilerini azaltmaya yönelik etki gösteren Jeuvenile ürünlerinde bulunan etken maddeler ise şunlardır:

 • Panthenol
 • Hyalüronik asit
 • Matrixyl
 • Provitamin B5
 • Vitamin B3
 • Vitamin E
 • Peptitler
 • AHA – BHA asitleri
 • Salisilik asit
 • Glikolik asit

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Fatma Girik’ten iyi haber
Next post İBB’den yeni konser serisi: Sahnem İstanbul