Yalnızlığın Bilinmeyen Yüzü raflardaki yerini alıyor

Yalnızlığın Bilinmeyen Yüzü raflardaki yerini alıyor 1

Geçtiğimiz yıl çok konuşulan Sessizliğimle Dans kitabının yazarı Mirza Tazegül’ün ikinci kitabı Yalnızlığın Bilinmeyen Yüzü 5 Haziran’da Libros etiketiyle raflardaki yerini alıyor!
Tazegül, Yalnızlığın Bilinmeyen Yüzü ile hayatı, bilinmezleri, sırları, aşkları, umutları ve hayalleri paylaşmaya devam ediyor…

Bazen bir insanı tanımak tüm insanları tanımaya yeter,
bazen de tüm insanları tanımak bile bir insanı tanımaya yetmez.

“Önümdeki bulut kümesinin içerisinde, tüm sihri ve bilinmezliğiyle merak uyandıran gelecek… Hayallerimin gizlendiği, umut kapılarımın hep açık beklediği, yaşama sevincimin saklı olduğu gelecek… Tesadüf dediğimiz ilmeklerin işlendiği, yeni yolların yeni kavşaklara açıldığı gelecek… Keşfedilmeyi bekleyen arzuların denizi, sahip olmak istediklerimin gizli deposu sihirli gelecek… Yenilenlerin ve kazananların, korkakların ve cesurların arenası gelecek… Gizi, merakı, yaşamı ve ölümü içinde barındıran tuhaf bir heyecan hissettiren gelecek… Hep böyle düşünsem de bilirim ki nihayetinde gelecekte de bugün ektiğim tohumlar karşılayacak beni. Bugün diktiğim fidanların meyveleri düşecek kucağıma. Bugün düşündüğümün yazıya dönüşmüş eserini okuyacağım. Ve kendi yazgımın içinde var olacağım…”