Vizyona giren yerli ve yabancı filmler

Vizyona giren yerli ve yabancı filmler 1

Yakın zamanda vizyona giren yerli ve yabancı filmler, sinemaseverlerden büyük ilgi görüyor. Vizyondaki filmleri sizler için derledik.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit
(Bilimkurgu, Aksiyon)
Yönetmenliğini F. Gary Gray’in yaptığı ve başrollerini Tessa Thompson, Chris Hemsworth,Liam Neeson’ın üstlendiği Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filmi,dünyayı kötülüklerden arındırmaya çalışan ekibin, bu güne kadar karşılarına çıkan en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için kurdukları takımla birlikte verdikleri mücadeleyi konu ediyor.

Cinnet
(Korku)
Yönetmenliğini Aytekin Birkon’un yaptığı, başrollerini Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan’ın paylaştığı Cinnet, çok sevdiği kocasının öldüren ancak olaya dair hiçbir şey hatırlamayan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor.

Kahraman Tavuk Uzayda
(Animasyon)
Yönetmenliğini Alex Orrelle ve Eduardo Schuldt’ın yaptığı, başrollerini Omar Chaparro, Jessica Cediel, Cristian de la Fuente’in üstlendiği Kahraman Tavuk Uzayda, gezegeni ve sevdiklerini uzaylılardan kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Condorito’nun hikayesini konu ediyor.

Rocketman
(Biyografik, Müzikal)
Yönetmenliğini Dexter Fletcher’ın yaptığı, başrollerini Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden’ın üstlendiği Rocketman, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor.

Hayalimdeki Köy
(Komedi)
Yönetmenliğini Cüneyt Faruk Arkın’ın yaptığı, başrollerini Eşref Kolçak, Nuri Alço, Hacı Ali Konuk’un paylaştığı Hayalimdeki Köy, yıllar önce ayrıldığı köyüne geri dönen bir adamın hikayesini konu ediyor.

Anna
(Aksiyon, Gerilim)
Yönetmenliğini Luc Besson’ın yaptığı, başrollerini Sasha Luss, Helen Mirren ve Luke Evans’ın üstlendiği Anna, işinde oldukça başarılı olan suikastçı bir kadının hikayesini konu ediyor.
(BSHA)