Üzümlü Dastarı İstanbul El Sanatları Fuarı’na damga vurdu

Read Time:46 Second

Fethiye’de üretilen ‘Üzümlü Dastarı’ Uluslararası Craft İstanbul 2. El Sanatları Fuarı’na damgasını vurdu. 130 katılımcı ve 400’ün üzerinde el sanatçılarının katıldığı fuarda Yeşilüzümlü Dastarıyla gerçekleşen defile, fuarın en gözde etkinliği oldu.

Dünya ülkelerinin geleneksel ve çağdaş el sanatları tanıtımının yapıldığı, üreticilere yeni pazar kanalları kazandıran tüketicilere ise doğru ve kaliteli hediyelik eşya sunmayı amaçlayan Uluslararası Craft İstanbul 2. El Sanatları Fuarı İstanbul Yeni Kapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde kapılarını açtı.

130 katılımcı ve 400’ün üzerinde el sanatçılarının katıldığı fuarda Muğla’nın Fethiye ilçesinde üretilen Yeşilüzümlü Dastarıyla gerçekleşen defile, fuarın en gözde etkinliği oldu.

FETHİYE’NİN DEĞERLERİ İSTANBUL’DA

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ve yönetim kurulu, Fethiye Likya Kadın Kooperatifi Başkanı Çiğdem Karaca da İstanbul’daki fuara katıldı.

10 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek olan fuarda Fethiye standında, Fethiye’nin mahallelerine göre değerlerine anlatan ürünlerin olduğu fotoğraflar dikkatlerden kaçmadı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mirza Parlakyiğit Ödülünü Sunucu Özlem Yıldız’ın elinden aldı!
Next post Baş ağrısı nedir?