Uygun Fiyatlı Ölüdeniz’de Havuzlu Tiny House Fırsatı

Read Time:1 Minute, 39 Second

Uygun Fiyatlı Ölüdeniz’de Havuzlu Tiny House Fırsatı

PeakPoint Global Turizm, Fethiye-Ölüdeniz’de kaçırılmaz mini ev fırsatları sunuyor. Eğer tatilinizin size ve sevdiklerinize özel olmasını istiyorsanız, korunaklı yapısıyla insanlar ve gözlerden tamamen uzakta tutuyor. Her bir mini ev özel yapısı, modern estetiği ve eksiksiz araç-gereçleriyle göze çarpıyor.

PeakPoint tarafından sunulan Tiny House adeta minyatür bir evi andırmakta. Buna karşılık kişilere tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için tüm imkanları sunmakta. Restoran, market ve Ölüdeniz plajına sadece 200 ile 600 metre bir mesafesi olduğundan sorunsuz bir ulaşım yapılabilmekte.

Evin içinde de yine eksiksiz ve kullanıma hazır bir mutfak kişileri beklemekte. Böylece isteyenlere kendi yemeğini kendisi hazırlama imkanı sunulmakta. Tüm bunların yanı sıra her tatilcinin istediği uygun fiyat opsiyonu da bulunmakta.

Zengin menüsü ve Tiny House içindeki tüm imkanların kullanımı fiyata dahil oluyor. Bu nedenle rezervasyon ve ödeme ardından ekstra bir fiyat gerekmiyor. 17 yaş ve altından ücret alınmadığı gibi özel bir otoparkı da bulunuyor.

Yaz-Kış Kullanılabiliyor

Her ne kadar Fethiye-Ölüdeniz yaz aylarında tatilci akınına uğrasa da PeakPoint Housetatili her zaman yapma fırsatı sunuyor. Eğer yaz ayına çok varsa ancak günlük hayat ve işin stresinden kaçmak istiyorsanız, size uygun fırsatlar sunuyor.

Zira 1,4 metre derinliğe 2,5 metre genişliğe ve 6 metre uzunluğa sahip havuzu ısıtılabiliyor. Dolayısıyla istediğiniz sıcaklığa getirerek yüzmenin tadını çıkarmanız mümkün oluyor. Bunun dışında Tiny House da kendi içinde soba, şömine ve klima bulunduruyor.

Dolayısıyla ev içi ısıtma sistemleri de oldukça güçlü. Böylece tatili istediğiniz zaman yapma olanağı tanıyor.

Lüks Konaklama İmkanı

Herkes tatilini lüks imkanlarla geçirmek ister. PeakPoint Fethiyede tatilcilere bu imkanı sunmakta. Sahip olduğu wi-fi ağı ve Smart TV 7/24 kullanıma açık bulunuyor. Bunun dışında hamur işlerinden kızartmalara, peynir ve zeytin çeşitlerinden reçellere, içecek ve ikramlardan et ürünleri, yumurtalara kadar zengin bir menüsü bulunuyor.

Üstelik bu saat 13:00’a kadar kişilerin evine de getiriliyor. Böylece uğraşmadan ve evinizden çıkmadan kahvaltınızı yapma olanağı sunuluyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Aydın’daki orman yangını kontol altında
Next post Akkaya Otomotiv Tamir Bakım Ve Onarım Hizmetleri