Ünlü oyuncu Jennifer Aniston’dan aşı olmayanlara mesaj

Read Time:51 Second

ABD’li ünlü oyuncu Jennifer Aniston corona virüsü aşısı olmayan insanlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Bir moda dergisine konuşan 52 yaşındaki oyuncu, Covid-19 aşısı olmayan yakınlarıyla görüşmeyi kestiğini söyledi.

Friends dizisiyle şöhrete kavuşan Aniston, “Haftalık rutinimde olan bazı insanlarla görüşmeyi kestim. Bu kişiler ya aşı olmayı reddettiklerini söylediler ya da aşı olup olmadıklarıyla ilgili bilgiyi gizlediler. Bu çok talihsiz bir durum gerçekten” dedi.

Ünlü oyuncu Covid-19 aşısı olmayan arkadaşlarıyla görüşmeyi bıraktığını söyledi.

Aniston, “Bence aşı olduğunu ya da olmadığını söylemek hem ahlaki hem de profesyonel bir zorunluluk olmalı çünkü her güç test olmuyoruz artık. İşin farklı bir boyutu daha var o da herkesin kendi fikri var fakat fikirler korku ya da propaganda haricinde bir şeyden beslenmiyor” ifadesini kullandı.

Corona virüsü salgınının başladığı zamanlarda kamuoyunu bilinçlendirmek isteyen Aniston o dönemlerde maske takılması tavsiyesinde bulunmuş ve bunu sık sık dile getirmişti. O dönemlerde Aniston, “Basit ve etkili bir yöntem olan maske takmanın önerilmesi insanların canı pahasına siyasileştiriliyor. Bu tartışmaya açık bir konu olmamalı. Eğer insanların hayatlarını önemsiyorsanız bir maske takın” demişti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ahmet İsmet Baştürk ’ün kaleminden ÇOK DA TAKILMA! Psikolojik Terapi Kitabı Yayınlandı
Next post Hülya Duyar’ın beyninde tümör tespit edildi