Ufuk Çakır’dan Yeni Yılın İlk Şarkısı Sen Ayrılığı Seçtin

Read Time:51 Second

Ufuk Çakır, “Sen Ayrılığı Seçtin” isimli yepyeni şarkısını 5 Şubat Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Okan Akı imzası taşıyan şarkıda gitar ve bas gitar da Okan Akı tarafından çalındı. Ud’da Özdemir Güz imzası bulunan “Sen Ayrılığı Seçtin”in mix & masteringi ise Gökhan Erken tarafından yapıldı.

Fotoğraflarını Kadir Erden’in çektiği çalışmanın kapak tasarımını ise Ufuk Çakır yaptı.

Müzik kariyerine ilkokul yıllarında mandolin ve bağlama dersleri alarak başlayan müzisyen, ilerleyen dönemlerde profesyonel olarak klavye çalmaya başladı. İlk profesyonel albümü “Sevdim İşte”yi 2000 yılında müzikseverlerle buluşturdu. 2005 yılında yayımladığı “Bahar” isimli çalışmasıyla Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden Kenan Doğulu, İsra Gülümser, Şehrazat, Ercan Saatçi, Halil Koçak, Özgür Turgut, Ertuğ Ergin, Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ve Erdem Kınay ile bir araya geldi. 2013 yılında “Gülümse” isimli albümü, daha sonra “Paramparça” ve “Herkes Gitmiş Kendinden” isimli şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıkan Çakır, son olarak 2020 yılında ise “Çamlar Altı” isimli şarkısını yayımladı.

Ufuk Çakır’ın yeni şarkısı “Sen Ayrılığı Seçtin” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Yiğit Efe Aytekin Kimdir?
Next post Gülçağ Yeni Şarkısıyla Müzikseverlerle Buluşuyor: Saklı