Taşınma Sürecini Kolaylaştırın!

Read Time:1 Minute, 32 Second

Taşınma Sürecini Kolaylaştırın!

Taşınmak sürekli hayatımızda yer edinen bir iştir. Diğer herhangi bir iş gibi, nakliye işi de her geçen gün ilerleme kaydediyor. Örneğin eskiden eşyalar sadece insan gücüyle taşıyordu, şimdi ise asansörle taşınıyor.

Nakliye işi yapan herkes önce bu asansöre eşyaları yükler. Bundan sonra asansör devreye girer. Pencerelerden ve balkonlardan eşyalar inecektir.

Bu sayede nakliyeciler sırtlarında büyük ve ağır cisimler taşımak zorunda kalmazlar. Bu sayede taşınma işlemi kolay ve hızlı gerçekleşmektedir.

Eşyalarınız en kısa süre içinde yeni adresine taşınmaktadır.

Nakliye hizmetleri ekipler tarafından gerçekleştirilen görev ve süreçlerdir, bu süreç aceleyle veya baştan yapılmamalı, kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Nakliyat Süreci

Öncelikleevden eve nakliyat sürecinde firma tarafından taşınacak eşya hakkına bilgi edinilir. Eşya miktarına göre araç getirilir. Ekip içerisinde ustalar da yer almaktadır.

Eşyalarınız doğru şekilde sökülür. Yine aynı şekilde eşyalarınıza zarar vermeden paketlenir. Eşyalar doğru şekilde ayrılıp paketlenmelidir. Örneğin kırılacak eşyalar ayrı paketlenir.

Üzerlerine teker teker yazılır. Yeni adresinizde ustalar tarafından eşyalarınız tekrar monte edilir. Kolay taşın firması olarak bu işlemler özenle yerine getirilir.

Nakliyat Fiyatları

Evden eve taşırken; iş birliği ilkesine dayalı profesyonel bir organizasyondur. Taşınma konusunda profesyonel Firmalara öncelik verilmelidir.

Nakliyat işleminde, özellikle kurumsal kimliğin bir gereği olan profesyonel hizmetlerin sabit fiyatla sunulmasını gerektirir. Fiyatlar sunulurken nakliyat şirketleri tarafından müşterinin mağdur edilmemesi gerekir.

Eşyalar sigorta kapsamında garantili olarak taşınmaktadır. Eşyanız firma tarafından güvence altına alınır. Bu şekilde eşyalarınız taşınırken gönül rahatlığı içinde yeni adresinizde eşyalarınız beklersiniz.

Uzman ekipler tarafından eşyalarınız öncelik sırasına göre taşınır. İlk önce büyük eşyalarınız küçük parçalar ayırılır. Yine usta tarafından beyaz eşyalar yerlerinden çıkarılarak paketlenir.

Kırılacak eşyalar üzerine yazılarak paketlenir. Taşınma esnasında müşterilerin özel istekleri varsa onlarda yerine getirilir.

Taşınma işlemi özellikle bayanların gözünde çok büyümektedir. Ancak günümüzde profesyonel hizmet veren firmalar tarafından kolay ve pratik bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Kolay taşın firması ile iletişime geçerek nakliyat süreci ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Lviv Müzesi’ne metal plakalı önlem
Next post Duqqan’da unutulmaz Roman Gecesi