Sokağın müziğine Kendine Has zamansız şarkılar eşlik etti

Yaptıkları sokak müziğini farklı bir boyuta taşıyarak sokağın ritmini artıran Evrencan Gündüz ve Arkadaşları, Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda yolu sokaktan geçen herkese kendine has müzik dolu saatler yaşattı.

0
566
views

Türk müziğinin önemli isimlerinden Sertab Erener ve Jehan Barbur gibi önemli isimlerle yaptığı vokallerle dikkat çeken ve müzikal yolculuğuna uzun yıllardır gerçekleştirdiği sokak konserleriyle de devam eden Evrencan Gündüz, Quartet grubuyla Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda kendine has bir konserle dinleyiciyle buluştu.

Nostaljisi bugün bile devam eden Emel Sayın şarkısı Mavi Boncuk’tan müzik listelerinde uzun süre liste başı olan Hande Yener’in Kırmızı’sına, birçok farklı isimden dinlediğimiz ve popülerliği hiç bitmeyen Bill Withers’in Aint No Sunshine şarkısından ülkemizin yetiştirdiği zamansız halk ozanı Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım türküsüne kadar dinleyenlere bambaşka duygulara taşıyan Evrencan Gündüz ve Arkadaşları, kendine has repertuarlarıyla sokağın müzikle buluştuğu unutulmaz bir konsere bir kez daha imza atmış oldu.

Tüm Yoğurtçu Parkı hit şarkılara eşlik etti

Evrencan Quartet repertuarının değişmez klasikleri arasında yer alan ve her dönem hit olan birçok şarkı, kendine has konser boyunca tüm sokak tarafında hep bir ağızdan coşkuyla söylendi.

Vokal ve gitarda Evrencan Gündüz, bas gitarda Salih Yeniev, saksafonda Ed Pithey ve perküsyonda Cem Yiğit’in yer aldığı Evrencan Quartet, kendine has sokak konserleriyle müzikseverleri sokağın müziğiyle buluşturmaya devam edecek.