Simay Kışlaoğlu: “Resim Yapmak Anı Ölümsüzleştirmek Gibidir”

Read Time:40 Second

Ressam ve tasarımcı Simay Kışlaoğlu, yeni sezon kış kreasyonu ve resim sergisi hazırlıklarına yoğun bir şeklide devam ettiğini açıkladı.

Tasarımlarında her zaman olduğu gibi zamansız felsefesiyle yola çıkacağını vurgulayan Kışlaoğlu, “Resim yapmak anı ölümsüzleştirmek gibidir. Portrelerimde özellikle kadın yüzleri vazgeçilmezim. Gerçek ve gerçek dışı anlamlarla ortaya çıkartacağım eserlerde resimleri ölümsüzleştirerek, kış döneminde yurt dışındaki sergilere ağırlık vereceğim.” dedi.

Kışlaoğlu’na Ortadoğu’dan yoğun ilgi!

Ortadoğu’da çağdaş sanat alanında yaşanan hareketliliğin yansıması olarak sanata olan ilginin son dönemde büyük bir şekilde arttığını vurgulayan Kışlaoğlu, özellikle Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail, Tunus, Fas, Katar gibi ülkelerden eserlerine karşı güzel bir ilgi oluştuğunu ve ilerleyen dönemlerde bir çalışma yapabileceğini söyledi.

Sanata olan düşkünlüğü tasarımlarına yansıttığını her fırsata dile getiren başarılı ressam, önümüzdeki sezon Cannes, İbiza ve Mykonos gibi popüler sahil yerlerinde bulunan özel butiklerde de tasarımlarını görebileceğimizin müjdesini verdi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Demsa Holding, Yabancı Gayrimenkul ve Otel yatırımcısını Türkiye’ye çekmeye devam ediyor.
Next post Sevim Alan kimdir ?