Sevilen DJ’ler elektronik müzik severlerle buluşuyor

Sevilen DJ’ler elektronik müzik severlerle buluşuyor 1

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği Mayıs ayında sevilen DJ’leri elektronik müzik severlerle buluşturuyor.
5 Mayıs’ta Super Flu burn Enerji İçeceği’nin desteğiyle Ankara’nın sevilen gece kulübü Kite’da DJ kabinine geçiyor. “Musik 3” Album lansmanı kapsamında Türkiye’ye gelen ünlü Monoberry plak şirketinin sahibi Super Flu ile bas davulların, ziller ve baslara karışacağı eşsiz geceye hazır olun!

Super Flu, 2005 yılında kurulan, Alman Feliks Thielemann ve Mathias Schwarz’ın ortak projesi. Aynı yıl KarateKlub etiketiyle ilk EP’lerini yayımladılar. Genel olarak deneysel müzikle uğraşan ve ambient alt yapılı müzikleri seven ikili, house ve minimal techno arasında gidip gelmektedir. Bugüne kadar Traum ve Herzblut gibi bir çok plak şirketinden yayımladıkları EP’ler ile adlarından sıkça bahsettirmeye devam ettiler. Ayrıca kendi kurdukları Monaberry adlı label ile müzik piyasasında adlarından daha uzun yıllar bahsettirecekleri kesin!

6 Mayıs Cumartesi gecesi Alman DJ ve prodüktör Dominik Eulberg burn Enerji İçeceği desteğiyle Garajistanbul sahnesinde! Doğaya olan tutkusunu müziğine de yansıtarak organik ve melodik sound’ları imzası haline getiren Dominik Eulberg, elektronik müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatacak! Elektronik müziğin babası olarak kabul edilen Sven Vath’ın label’ı Cocoon ve Stephan Bodzin’in oluşumu Herzblut’tan çıkan parçaları ile Dominik Eulberg, elektronik müziği organik hale getiren türünün tek örneği!

burn Enerji İçeceği desteğiyle 12 Mayıs’ta DJ Magdalena Pixel Ankara’da müzikseverlerle buluşacak.Diynamic ailesinin bir parçası olan Hamburg’lu Magdalena Solomun, uzun yıllar ünlü plak şirketinin Hamburg’daki EGO gece kulübün işletmecisiydi. Kulüpte çalıştığı yıllarda müzik dünyasının önemli isimleriyle tanışarak kendisi de DJ kabinine geçmeye karar verdi. Yetenekli DJ, kısa sürede Avrupa’nın ünlü gece kulüpleri ve festivallerinin aranan isimlerinden biri oldu. Müzik zevki ve özgün karakteriyle İbiza’nın en popüler isimlerinden biri olan Magdalena ‘Should I Stay’ gibi prodüksiyonlarıyla da büyük ilgi gördü.