Sefirin Kızı’ndan merak uyandıran tanıtım

Sefirin Kızı’ndan merak uyandıran tanıtım 1

Sefirin Kızı’ndan merak uyandıran tanıtım 2

Star TV’nin milyonları ekran başına kilitleyen, yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizisi ‘Sefirin Kızı’ndan merak uyandıran 2. Tanıtım da izleyici ile buluştu. 15 Haziran Pazartesi akşamı ekrana dönecek dizinin yeni tanıtımı kısa sürede büyük ilgi görürdü. 

HEYECAN ZİRVEDE!
Sancar’ın baba olacağını öğrendikten sonra kızı Melek ile memleketi terk etmeye karar veren Nare, beklenmedik bir gelişme ile yıkılır. Melek kayıptır… ‘Efeoğlu’ ailesinden hesap soran Nare’nin feryatları tanıtımı izleyen herkesi derinden etkiledi. Velayet savaşına tutuşan Nare ve Sancar, kızlarını bulabilecek mi? Öfkeli ikili arasında kalan Gediz, bu kez kimden yana olacaktır? Şaşırtıcı olayların yaşanacağı “Sefirin Kızı” yeni bölümü için nefesler tutuldu ve geri sayım başladı.    

DİZİ KADROSU
“Sefirin Kızı”; Nare’yi Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ise yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek) gibi isimler yer alıyor. Sefirin Kızı, 15 Haziran Pazartesi saat 20.00’de Star’da.