Sahne Tozu Tiyatrosu seyircileri buluşturmaya devam ediyor

Sahne Tozu Tiyatrosu seyircileri buluşturmaya devam ediyor 1

Şubat ayı boyunca devam eden İkinin Biri yoğun talep üzerine Mart ayında da seyirci ile buluşmaya devam edecek.

İKİNİN BİRİ
Sahne Tozu Tiyatrosu, duayen sanatçı Göksel Kortay’ın yönetmenliğinde harika komedi oyunu “İkinin Biri” ile seyircilerinin karşısına çıkıyor.
Oyun Mart ayı boyunca Cuma, Cumartesi 20.00’de, Pazar günü ise 14.00’te.

OYUNUN KONUSU:
Hükümette görevli bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen olaylar konu alınıyor.

Oyun, bakan yardımcısının, karısıyla birlikte kaldığı otelde ayrı bir odada bir sekreterle aşk kaçamağı yaparken, karısının da kendisinin özel kalem müdürüyle kendi odasında ilişkiye girmesini anlatır. Bu sırada söylenen yalanlar, oyun ilerledikçe karışıklığın dozunu giderek arttırır. Fars türündeki bu oyunu kaçırmayın.

Yazar: Ray Cooney
Yönetmen: Göksel Kortay

TARLA KUŞUYDU, JULIET

Emre Turgut’un yönettiği Tarla Kuşuydu, Juliet tiyatro oyunu, Mart ayı boyunca Çarşamba günleri saat 20.00’de seyircisiyle buluşacak.

Actor Club oyuncularının rol aldığı oyunun konusu ise;

Shakespeare’in unutulmaz eseri, çağın en büyük aşıkları Romeo ve Juliet, intihardan kurtulup evlenselerdi ne olurdu? Evlilik aşkı öldürür mü? Çocuk aşkın meyvesi midir? sorularının yanıtını EphraimKishon bu çılgın komedi ile veriyor.

Yazar: EphraimKishon
Yönetmen: Emre Turgut

Tarla Kuşuydu, Juliet oyunu, Sahne Tozu Tiyatrosu Actor Club ekibi tarafından Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi’nde sergileniyor.

Bir cevap yazın