Ressam Atay D’core Alaçatı’da sanatseverlerle buluştu

Ressam Atay D’core Alaçatı’da sanatseverlerle buluştu 1

Alaçatı’da düzenlenen ot festivali beraberinde sanatçıların da eserlerinin görülmesine imkan tanıdı. Ressam Ayşe Behtiye Atay Karma Resim Sergisi D’core Alaçatı’da sanat severlerle buluştu.

Bu yıl 8’,ncisi düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’ne renk katan karma serginin açılışına Zihni Üstün Oğulları A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cenker Üstün ve yönetim kurulu üyeleri Sıdıka Dilek Üstün, Özge Üstün ile çok sayıda davetli katıldı. Sağlıklı yaşam temalı etkinliklerin yanında renkli resimlerle gözlere hitap eden Karma sergiye İzmir Kare Sanat müzisyenleri de ensturmanlarıyla ses vererek fon oluşturdu.

Ot festivali temasıyla D’core Alaçatı Şefi Fırat Koyuncu ve Bora Aydar’ın hazırladığı ege otlarından oluşan menüyü de tatma fırsatı bulan sanatseverler sergide; müzik ve resmin büyüsüne kapıldı. D’core Alaçatı’nın her zaman sanata ve sanatçıya destek çıkacağını belirten otel yöneticisi Batıkan Başoğlu, daha nice sanat dolu günlerde ve etkinliklerde Alaçatı huzurunu daha iyi yansıtmak amacıyla Alaçatı’yı sevenleri farklı etkinliklerde de yeniden buluşturacaklarını söyledi.