Rafet El Roman İzmirlileri coşturdu

Rafet El Roman İzmirlileri coşturdu 1

Türk pop müziğin sevilen ismi Rafet El Roman, alışverişi ve eğlencesiyle İzmirlilerin uğrak noktası haline gelen Point Bornova’da verdiği konserle İzmirlileri coşturdu. Müzik dolu bir gün geçiren Point Bornova ziyaretçileri, Rafet El Roman’ın şarkılarıyla unutulmaz bir gün geçirdi.

JLL Türkiye tarafından yönetilen, şehrin gözde buluşma noktası Point Bornova, bu hafta sonu da yoğun ilgi gören bir etkinliğe imza attı. 12 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen Rafet El Roman akustik konseriyle müziğe ve eğlenceye doyan Point Bornova ziyaretçileri, Türk pop müziğinin sevilen isminin şarkılarıyla coştu.

Sevgililer Günü’ne özel yapılan bu konserde Yalancı Şahidim, Seni Seviyorum, Bana Aşk Lazım, Bana Sen Lazımsın gibi unutulmaz aşk şarkılarını hayranlarıyla beraber söyleyen Rafet El Roman, İzmirlilere unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. İzmirli hayranlarıyla bir araya gelmekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirten şarkıcı, gördüğü ilgiden de memnun olduğunu söyledi.

Her yaşa hitap eden etkinliklere imza atan Point Bornova, önümüzdeki dönemde de sevilen şarkıcıları İzmirlilerle buluşturmaya devam edecek!

Bir cevap yazın