Özgür Aras’ın kitabı Kapıda Aşk Var 3’ncü baskısını yaptı

Özgür Aras'ın kitabı Kapıda Aşk Var 3'ncü baskısını yaptı 1

Ünlü isimlerin iletişim danışmanlığını yapan gece hayatının ve iletişim dünyasının en önde gelen isimlerinden Özgür Aras’ın kitabı Kapıda Aşk Var kısa süre içinde 3’ncü baskısını yaptı.

Aşkın bir hayal olduğunu düşünen modern zaman insanını tam kalbinden yakalayan Özgür Aras, yeni kitabı Kapıda Aşk Var ‘da aşkın insanı şaşırtan, sürprizlerle dolu halini birbirinden tamamen farklı, ayrı uçlarda yaşayan iki karakterin öyküsüyle anlatıyor.

Bir çok ünlü isim Özgür Aras’ın 8’nci kitabı Kapıda Aşk Var‘ı okurken sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflarla da destek oldu. Yonca Evcimik, Ümit Erim, Berkay, Ziynet Sali, Yonca Lodi, İpek Açar, Soner Arıca, Nadide Sultan, Demet Akalın, Tan Taşçı gibi bir çok ünlü ismin son dönemdeki favori kitabı “Kapıda Aşk Var” ünlülerin sosyal medya paylaşımlarında da yerini buluyor.

Sayfa 6 yayınlarından çıkan ve İlk baskısı tükenen “Kapıda Aşk Var” 3’ncü baskısıyla raflardaki yerini aldı…

Menajerine jest…

Ünlü şarkıcı Berkay üç yıldır beraber çalıştığı menajeri Özgür Aras ‘a imza gününde bir jest yaparak bin beş yüz adet “Kapıda Aşk Var” kitabını satın alarak imza gününe gelen okuyuculara hediye ettirdi…

Bir cevap yazın