Özel Seçimlerin Adresi, İnci Davetiye!

Read Time:1 Minute, 1 Second

Temelinde aslında küçük bir işletme içerisinde, kartpostal üretimi ile başlamış olan firma kendi çalışma prensipleri ve ilkeleri doğrultusunda ilerlemelerini sürdürmüş ve şimdi, davetiyeler konusunda uzman ve üretimde birçok kapsam barındıran büyük bir marka ismine dönüşmüştür. Kurulum yılı 1978 olup Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. İnci Davetiye ismini aldığı yıl ile 1984 olarak geçmektedir.

O zamana kadar üretimdeki halini kartpostallarla başlayıp, diğer çeşitlere uzatarak sürdürmüş ve sonunda da davetiyeler konusunda oldukça profesyonel bir hal almıştır. Sürekli olarak gelişmeleri takip ederek ürün yelpazesini genişleterek devamlılığını sağlamaktadır. Ki alanındaki varlığı da oldukça uzman şekilde ve tavsiye edilebilirliği de bir hayli yüksektir.

Davetiyeleriniz de Sizin İmzanız, İnci Davetiye’de!

Düğün davetiyesiseçimlerinizde sizlere oldukça yüksek bir kalite sunan İnci Davetiye ayrıca sunduğu hizmetin bedeli olarak da sektörün tersi şekilde oldukça ucuz bir fiyatlandırma bulundurmaktadır. Bu kapsamda ilerleyen firmanın zaten kendi fikri de yüksek kalite ucuz fiyat şeklindedir. Aradığınız her tarz davetiye seçeneğine ulaşabilmenizin yanında, kendinize özgün bir tasarım oluşturmak istediğinizde de bunun adresi İnci Davetiye’nin ta kendisidir.

Alım sırasında güvenli ödeme seçenekleri sunan marka, isminin güvencesi ile beraber sizleri var olan tüm endişelerinizden korumanın yanı sıra ayrıca kargo kısmında da oldukça başarılıdır. Sizden herhangi bir kargo bedeli talep etmez. Bunun yanında davetiye alırken taksitlendirme imkanından da yararlanabilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post En İyi Market Ekipmanları Siteleri Hangileri? Market Ekipmanları Nereden Alınır?
Next post MEXC Global Borsası: Kıtalar ve Mücadeleci Öncüler arasında köprü oluşturan Dünya Standartlarında Bir Servis Sağlayıcı