On Sekiz Perspektif Sergisi Sanatseverlerle Buluşuyor

On Sekiz Perspektif Sergisi Sanatseverlerle Buluşuyor 1

Ev Dekorasyon Merkezi addres istanbul 11 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında bu kez sanat dolu bir serginin “adresi” oluyor. Ürettikleri eserlerle modern geleceğe ışık tutan genç yetenekler Esmer Erdem Art& Design organizasyonuyla “On Sekiz Persfektif” adını taşıyan sergide biraraya geliyor.

Bartu Başaran ve Hikmet Deniz Pembecioğlu küratörlüğünde gerçekleşen sergi, tam18 genç sanatçının eserlerinden oluşuyor. Resimden, heykele, fotoğraftan, videoya kadar farklı sanat dallarıgenç sanatçıların gözünden ev dekorasyon merkezi addresistanbul’da hayat buluyor.

Sergiye katılan sanatçılar; Anıl Önen, Ali Koyleser, Ayşe Ekici, Ayşenur Şentürk, Bekir Emre Öğüt, Berna Ay, Betül Aytaç, Börte Bortaçino, İnci Elbir, KağanEzgi, Kıvılcım Güngörün, Melike Koçak, Müge Bekir, Ozan Gür, Sema Yiğit, Tansu Köse, Uğurcan Çetiner ve Zelfi Buse Yılmaz sanata olan yaklaşımlarını, kendi persfektifleriyle yorumladıkları eserlerle tüm sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Gençlik ve sanat kavramını buluşturan “On Sekiz Persfektif” sergisi 2 Mayıs 2017 tarihine kadar ev dekorasyon merkezi adressistanbul’da ziyaret edilebilir.

Ziyaret Saatleri
Pazar günü hariç -Hergün 11.00-19.00