Olimpiyatlarda Güreş Rüzgarı!

Read Time:1 Minute, 3 Second

Olimpiyatlarda Güreş Rüzgarı!

Türkiye’nin olimpiyat oyunları içerisindeki en başarılı branşlarından biri olan güreş, tüm ilgiyi üzerinde toplamaya devam ediyor. Ülkemizden Tokyo’ya 2020 Tokyo Olimpiyatlarına katılmak için giden milli sporcularımız arasında kendi rüzgarını estiren ve etkin bir şekilde varlığımızı hissettiren branş güreş oldu. Onlardan yüksek bir performans bekleniyor.  Çünkü güreş branşı içerisinde ülkemizi temsil etmek amacıyla yola çıkan sporcularımız oldukça büyük bir başarı sağladılar. Bu her olimpiyat bünyesinde bu şekilde oldu.

Ülkemize her daim madalya getiren ve olimpiyatlar içerisinde kendini net bir biçimde belli eden güreş dalındaki milli sporcularımız bu sporun temellerini atan ataların torunları olduklarını da sahalarda çok net bir biçimde hissettirmeye devam ediyorlar. Kendi alanlarındaki güçlerini gösterirken aynı zamanda her olimpiyatta da ilk madalyayı alanlar arasına da yerleştiler.

Güreş Bizim İşimiz Dediler!

Kendi alanlarındaki başarılarını kanıtlamış olan güreşçilerimiz 2020 Tokyo Olimpiyatlarına gittiler. Buradan da büyük başarılarla döneceklerini biliyoruz çünkü kendi alanlarındaki uzmanlıkları ve başarılarıyla tanınan sporcularımız oldukça etkin bir şekilde göğsümüzü kabartmaya da devam ediyorlar.

Genel olarak madalyaları ülkemize getiren ve gittikleri her olimpiyatta en önde ülkemizi temsil eden sporculardan yine aynı başarı bekleniyor. Bu yüzden de gözümüz kulağımız onlarda. Sağlayacakları başarının temeli, inançlarından, güvenimizden gelirken, onlar yine ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler. Bu başarıysa, her birimizin sevgi tohumu olacak.

https://ucansupurgedernegi.com
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Cemal Polat kimdir?
Next post Deniz Sağdıç “Ready-ReMade” Işık Galeri Teşvikiye Sergi