MURAT BEYAZ KİMDİR ?

Read Time:1 Minute, 8 Second

 DJ, Prodüktör ve söz yazarı. İstanbul doğumlu Rizeli müzik yapımcısı 3 Albüm ve 18 single çalışması ile müzik piyasasına 2016 yılında hızlı bir giriş yapmıştır. Müzik hayatına 2009 yılında yerel bir radyo istasyonunda DJlik yaparak başlamıştır. Çok sayıda konser ve festivalde sahne almış bir çok gece klübünde etkinliklere katılmıştır.

 Yurt dışında çeşitli mekanlarda sahne alan Murat Beyaz, adını son zamanlarda en çok dinlenen şarkısı PETRA ile duyurmuştur. Bunun yanı sıra BACK TO LOVE, STAY A WHILE, FOR YOU ve BROKEN LOVE isimli şarkıları 81 ülkede dinlenmiş bir çok radyoda hit yapmıştır. YouTube da sanatçı Ezgi ile yapmış olduğu feat çalışması DÖN BANA çok sayıda beğeni almış günlerce çalma listelerinde favori olmuştur. Aslen Rizeli olan Murat Beyaz 1987 yılında istanbul Bakırköy’de doğmuştur. Uzun yıllar yurt dışında yaşayıp müzik ile ilgili çeşitli eğitimler almıştır. Kullandığı prodüktör programlarıyla ilgili çeşitli eğitim setleri olan Murat Beyaz Bu alanda da başarısını göstermiş bir Müzisyen olduğunu kanıtlamıştır.

 Aktif olarak müzik hayatına halen devam eden Murat Beyaz en popüler şarkılarından oluşan bir best of albümü çıkaracağının sözünü tüm sevdiklerine paylaşmıştır.

https://open.spotify.com/artist/6jPCHo5bcxnrCSmvYDBXj1?si=BuGV92pYRfWx25rPoO1JsA    https://www.shazam.com/tr/artist/202843852/murat-beyaz    

https://music.apple.com/tr/artist/murat-beyaz/1104881415?l=tr

https://youtube.com/c/MuratBeyazArrangement

https://instagram.com/muratbeyazmusic

https://www.facebook.com/muratbeyazmusic

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
100 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 2 bin 200 yıllık Sillyon Antik Kenti restore edilecek
Next post Smyrna Agorası’ndaki belgelerle İzmir’in önceki depremleri ortaya çıktı