Mizahın kalbi Ege’de atacak

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB) ile Karikatür ve Mizah Topluluğu’nun birlikte düzenlediği “Kafa Dergisi” söyleşisi 15 Mart 2017 saat 15.00’de EÜ Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Festival programına www.ekamit.com adresinden ulaşılabiliyor.

MÖTBE’DE “Halk Dansları” gösterisi

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB) ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından hazırlanan “Tıp Fakültesi Halk Dansları Gösterisi” 16 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinlik EÜ Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak.

“Yabancı” yeniden MÖTBE’de

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB) ile Yaratıcı Drama ve Doğaçlama Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan “Yabancı” isimli doğaçlama tiyatro oyunu Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde 17 Mart Cuma günü saat 20.00’da sahnelenecek.

MÖTBE “Kariyer Rehberliği” konferansı

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Kredi Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kariyer Rehberliği” konferansEge Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’ndegerçekleştirilecek. 21-22 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan konferans saat 10.00’da başlayacak

MÖTBE’de “Türk Halk Müziği” rüzgarı esecek

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB) ile Bornova Kaymakamlığı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından “Türk  Halk Müziği Korosu Bahar Konseri” düzenlenecek. KonserEge Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde 24 Mart 2017 tarihinde saat 19.30’da başlayacak.

MÖTBE’de“TÜBİTAK Ödül Töreni

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB) ile TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı İzmir Bölge Koordinatörlüğü tarafından düzenlenecek olan “48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri İzmir Bölge Yarışması Ödül Töreni” etkinliği gerçekleştirilecek. Ödül töreniEge Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde 30 Mart 2017 tarihinde saat 10.00’da başlayacak

Ege’de “Babil’e Bir Melek İniyor” sahnelenecek

Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKSDB)  bünyesinde faaliyet gösteren Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan “Babil’e Bir Melek İniyor” isimli tiyatro oyununu EÜ Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde sergilenecek. Oyun 30 Mart 2017 saat 20.00’da başlayacak .

Leave a Comment