Metin Uca’ya Bornova’da yoğun ilgi

Metin Uca’ya Bornova’da yoğun ilgi 1

Büyükpark’ta Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’ndaki Metin Uca gösterisi yoğun ilgi gördü. Metin Uca’nın telefonun mucidi Alexander Graham Bell’den bugüne gelişmeleri esprili bir dille anlattığı “Alexander telefonu kaldır” isimli gösteri izleyenlerden tam not aldı. Bornova’nın Türkiye’nin aydınlık yüzü olduğunu ifade eden Uca, ”Hep böyle kalın. Buraya gelmek, burada olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

Ünlü televizyoncu ve gazeteci Metin Uca, “Alexander telefonu kaldır” isimli gösterisini Bornova’da sergiledi. Büyükpark içindeki Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu’ndaki gösteriye ilgi yoğundu. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da ailesi ile birlikte gösteriyi izleyenler arasındaydı.

Metin Uca’nın telefonun mucidi Alexander Graham Bell’den bugüne gelişmeleri esprili bir dille anlattığı gösteri beğeniyle izlendi. Özellikle akıllı telefonlar ve onların hayatımıza getirdiği yenilikleri esprili bir dille anlatan Uca izleyicilerden tam not aldı.

Gösterinin sonunda Başkan Atila, Bornovalılar adına Metin Uca’ya çiçek vererek teşekkür etti. Bornova’nın, Türkiye’nin aydınlık yüzü olduğunu ifade eden Uca, “Hep böyle kalın. Buraya gelmek, burada olmak beni çok mutlu ediyor. Bizi İzmirlilerle buluşturan Bornova Belediyemize teşekkür ediyorum” dedi.