Makyaj yapmanın ipuçlarını anlatan “Sil Makyajını” okurla buluştu

Makyaj yapmanın ipuçlarını anlatan "Sil Makyajını" okurla buluştu 1

Ünlü make-up artist ve makyaj ustası Rıfat Yüzüak, ilk kitabı “Sil Makyajını”nın lansmanını yüz epilatörü ve temizleme cihazı Braun Face ile W Hotel’de gerçekleştirdi. “Sil Makyajını” ile makyaj tabularını yıkmaya hazırlanan Rıfat Yüzüak’ı yakın arkadaşları ve ünlü isimler yalnız bırakmadı.

“Sil Makyajını” kitabının heyecanını yaşayan Rıfat Yüzüak, kitap tanıtımını yakın arkadaşları ve bugüne kadar makyajını yaptığı ünlülerin katılımıyla W Hotel’de gerçekleştirdi.

Makyaj yapmanın ipuçlarını anlatan ve güzelliği ortaya çıkarmak için önerilerde bulunan Yüzüak’ın Braun Face sponsorluğunda verdiği davete Merve Büyüksaraç, Ece Seçkin, Şükrü Özyıldız, Rabia Yaman, Bilge ve Berna Öztürk katıldı.

Kariyerine başladığı günden bu yana “binlerce” farklı yüze makyaj yapan make-up artist Rıfat Yüzüak “Braun Face yüz epilatörü ve temizleme cihazı, cildi diğer işlemlere göre altı kat daha iyi temizliyor. Bu sayede cilt zamanla yeniden yapılanarak sağlıklı, ışıltılı ve sıkı bir hal alıyor. Braun Face’in temizleme fırçaları ile cildinizi en hassas şekilde koruyup, makyaj süngeri başlığı ile kusursuz bir fondöten uygulaması yapabilirsiniz. Unutmayın ki iyi bir makyaj için ilk şart iyi bir cilttir. Bu nedenle Braun Face’i öneriyorum.” dedi.

Bir cevap yazın