Kula, İrem Derici’nin Şarkılarıyla Coştu

Kula, İrem Derici’nin Şarkılarıyla Coştu 1

Kula Belediyesi’nin düzenlediği, Jeopark Kula Belediyespor’un Efeler Ligi’ne yükselme başarısını kutlama gecesinde, Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi İrem Derici sahne aldı. Kulalılar, şarkıcı İrem Derici’nin şölen havasında geçen konseriyle Efeler Ligi’ne merhaba dedi.

Dillere dolanan şarkılarını Kulalılarla birlikte seslendiren İrem Derici, sahne performansı ve enerjisiyle Kulalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Kulalı hayranlarıyla buluşan İrem Derici, kendi albümünden şarkıların yanı sıra pop müziğin dillerden düşmeyen eserlerine de repertuvarında yer vererek, mekanı dolduran yaklaşık binlerce kişiye keyifli bir gece yaşattı.

Sahne performansıyla da dikkat çeken Derici, hayranlarıyla şarkı aralarında kısa sohbetlerde eden Derici’nin neşeli tavırları gözden kaçmadı. Dans şovlarıyla beğeni toplayan Derici, keyifli süren 2 saatlik konserin sonunda tekrar sahneye davet edilen Jeopark Kula Belediyespor voleybol takımı ile birlikte kupa kaldırdı.

Belediyecilik ve sportif olarak başarılı bir şehirde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden şarkıcı İrem Derici’ye, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çiçek takdim ederken Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ise sanatçıya maket Kula Evi hediye etti.