Kenan Doğulu’dan yeni klip müjdesi

Kenan Doğulu'dan yeni klip müjdesi 1

Çıktığı günden itibaren tüm listelerde ilk sırada yer alan yeni albümü “Vay Be” ile yazı karşılayan Kenan Doğulu, bu yazın tamamını konserler vererek geçirdi. 2018 yazının konser şampiyonu olan Kenan Doğulu, performansıyla şarkısındaki gibi Vay Be dedirtirken, yeni albümün yeni klibinin de yolda olduğunun müjdesini verdi.

Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Kenan Doğulu, 2018 yazında en çok konser veren sanatçılardan biri oldu. Yeni albümü “Vay Be” çıktığı gün itibariyle tüm listelerde ilk sırada yer alan, tüm şarkıları dijital platformlarda arka arkaya en çok indirilenlere giren Kenan Doğulu, yeni albümün art arda gerçekleşen konserleriyle müzikseverlerle buluştu.

Uzun konser maratonuna 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Bakü Kongre Merkezi’nde verdiği konser ile başlayan ardından peşpeşe Altınoluk, Antalya, Ayvalık, Balıkesir, 3 defa Bodrum, 3 defa Çeşme, Datça, Erikli, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Kıbrıs, Kuşadası, Marmaris ve 2 defa İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konserler veren Kenan Doğulu her defasında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Doğulu, WWF Türkiye ile yaptığı işbirliği sebebiyle dernekten plaket alırken, D&R ile de parçası olduğu “Sen Konsere Kitaplar Çocuklara” kampanyasıyla da hayranlarına kitap bağışı çağrısında bulundu.

SAYILARLA KENAN DOĞULU
Müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserlerde, 90’lardan günümüze efsaneleşmiş şarkılarının yanı sıra, yeni albümündeki parçaları da canlı olarak seslendiren Kenan Doğulu bu yaz toplam 26.434 km yol gitti, 300 bine yakın kişiyle buluştu, 20 kere bis yaptı, 2700 kişiyle birlikte çalıştı, Issız Ada’yı 40 kere çaldı, hayranlarıyla 900 kare foto çektirdi, 250 albüm imzaladı, 180 hayranıyla tanıştı.

Konser maratonuna hız kesmeden kış sezonuna giriş yapan Kenan Doğulu, önümüzdeki hafta yeni klibinin montajını bitirerek hayranlarına sürpriz yapacak.

Editöre Not:

Kenan Doğulu’nun önümüzdeki günlerde gerçekleşecek diğer konserleri :

14 Eylül Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

21 Eylül Gaziantep Gastronomi Festivali – Festival Park

22 Eylül fizy İstanbul Müzik Haftası – Zorlu PSM

28 Eylül Bursa Açıkhava Tiyatrosu

6 Ekim Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu

13 Ekim İzmir Kültürpark

26 Ekim Ankara Congresium