Kalben şarkılarıyla Kendine Has konser

Kalben şarkılarıyla Kendine Has konser 1

Kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesini arkasına alarak müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerleyen ve kendine has yorumuyla yoğun ilgi gören Kalben, Babylon sahnesinde unutulmaz bir performans sergiledi.

Kendine has konserler serisinde 3 Mayıs’ta Babylon sahnesinde müzikseverlerle buluşan Kalben, sevilen şarkıları ve eğlenceli sahne performansıyla enerjinin tavan yaptığı unutulmaz bir konsere imza attı. Kalabalık bir dinleyici kitlesinin tüm mekanı doldurduğu konserde, müzikseverler “Kendine Has” Kalben şarkılarıyla gece boyunca hem dans edip hem de şarkılara hep birlikte eşlik ettiler.

Kendine Has şarkılarla muhteşem konser
Kalben’in müzik kanallarında uzun süre liste başı olan şarkısı “Saçlar” ve ardından kendine has yorumuyla coverladığı ve çok beğenilen “Haydi söyle” konsere katılan dinleyiciler tarafından hep birlikte söylenirken, “Sadece” ve “Fırtınalar” şarkılarında mekanı dolduran tüm müzikseverler Kalben’e eşlik etti. Ritmin yükseldiği şarkılara eğlenceli dansların eşlik ettiği ve geç saatlere kadar süren Kendine Has konser, herkese unutamayacakları keyifli saatler yaşattı.