İzlenme ve takipçi satın alırken bunları göz önünde bulundurun

Read Time:1 Minute, 35 Second

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz çağ dijital çağ olarak ifade edildiği için bu çağda dijital cihazlara olan ilgi ve yönelim artmıştır. Birçok böreği tablet telefon ve akıllı cihazlar üzerinden sosyal medya platformları başta olmak üzere internete bağlanmaktadır. Sosyal medya platformları bireylerin sosyalleştikleri ve birbirleri ile etkileşim halinde bulundukları ve aynı zamanda ticari faaliyetlerini gerçekleştirdikleri bir platformdur. Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında Instagram Facebook YouTube gibi sosyal medya platformları yer almaktadır. YouTube uygulaması bireylerin kanallarına video yükledikleri ve başka videoları izledikleri bu videolara yorum yapabildikleri ve kendi videolarını yapılan yorumları görebildikleri son derece verimli ve eğlenceli bir uygulamadır. Crovu YouTube hizmetleri ile uygulamanıntakipçi sayısına bağlı olarak bireylere kazanç elde etmeyi de sağladığını bilerek bu alanda dijital çözümler üretmektedir. YouTube bireylerin kazanç elde edebilmeleri için bir yıl içinde açmış oldukları yeni kanalda 1000 takipçiye ve 4000 saatlik izlenme süresine sahip olma şartı koymuştur. 

YouTube uygulamasını kimler kullanabilir?

YouTube uygulamasını tüm bireyler bir her yaştan kimse kullanabilmektedir. YouTube uygulaması elbette 18 yaş üstü bireylerin izleyebilecekleri içeriklere belirli bir engel koymuştur. Bu engel neticesinde şiddet içerikli ya da cinsellik içerikli video olarak 18 yaş altındaki bireylerin erişimini engellemeyi hedeflemiştir. Tüm bu özellikler ve şartlar dışında her biri YouTube uygulamasını kullanabilir. Günümüzde milyonlarca kişinin bir YouTube kanalı vardır. O yüzden de birçok birey kanalındaki takipçi ve izlenme sayısını arttırmak için arama motorlarına YouTube izlenme satın al şeklinde bir arama metni yazarlar. Burada bireylerin karşısında birçok site ve uygulama çıkmaktadır. Fakat YouTube izlenme ve görüntüleme satın alma işlemlerini ülkemizde en doğru ve güvenilir bir şekilde Crovu gerçekleştirmektedir. Firma %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilemektedir.

Crovu 7 gün 24 saat hizmet sunar

Crovu müşterilerine Tiktok Instagram Facebook ve YouTube gibi uygulamalar üzerinden takipçi satın alma görüntüleme satın alma gibi bir çok hizmet sunmaktadır. Bunu da onların her türlü sorun ve sıkıntısında ulaşabilecekleri müşteri destek hattından faydalanarak yapmaktadır. Öte yandan son derece güvenli bir internet sitesinde hayata geçirmiştir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kimler Cialis Kullanabilir?
Next post Opera Sanatçısı Özgül Tanyeri vefat etti