İngilizce Eğitiminde Yenilikçi Bir Sistem

İngilizce Eğitiminde Yenilikçi Bir Sistem 1

Türkçe ile aynı harfleri kullanan İngilizce alfabe kullanımlarında bile dilimizden ayrılıyor. Özellikle telaffuz farklılıkları bu dilin öğrenilmesindeki en önemli sorunlardan biri olmaktadır. Bu nedenle temelden başlanan İngilizce eğitimlerinde doğru telaffuzları öğrenmek, konuşma alanında daha profesyonel kullanımlar elde etmenize imkan verecektir. Bu alanda ingilizce sayılar, renkler, haftalar, günler gibi kalıp söz gruplarını kalıplar halinde ezberlemek pratik alanında kolaylık elde etmenizi sağlayacaktır. Temelden İngilizce eğitimleri alabilmek için ana cümle formülünü çok iyi bir şekilde bilmeniz gereklidir. Türkçe de olduğu gibi devrik cümle kullanımı bulunmuyor. Özen ile başlayan cümle yüklem ile devam ediyor. Cümle içerisindeki diğer sıralama ise nesne, belirteç, yer ve zaman olmaktadır. Zaman kullanımlarına göre İngilizce cümlelerde yüklem değişebilir, ama diğer sabitlerden herhangi bir değişim yaşanmaz. Bu da cümle standartlardaki konumların değişmediğini gösterir. Cümle hangi zamanda kullanılırsa kullanılsın tek formüle göre yapılmaktadır. Eklerin kullanım mantığında ise başka bir ifade ile kelimeler tamamlanır. Çoğul ve tekil kullanımlarda ise dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlardan biri sayılamayan isimler daima tek olacaktır. Sayılabilen isimler çoğul ya da tekil olarak kullanılabiliyor.

Bir İngilizce ismi çoğul yapmak için sonuna –s takısı getirilebilir. Bazı kelimelerin sonundaki harfler farklı olduğunda –s değil de –es olarak ta bu takı kullanılabilir. İngilizce de soy adlar ismin başında kullanılmaktadır. Sadece isim ile birlikte kullanılmayacaktır. İngilizce temel kavramlar arasında bilinmesi gereken bir konu da To Be olmak fiildir. Am, is, are normal cümlelerde kullanılırken was ve were geçmiş zamanlı cümlelerde kullanılmaktadır. Bir cümleyi olumsuz yaparken yardımcı fiiller not eki almaktadır. Soru cümlelerinde şahıs zamirleri olan he, she, ıt gibi kullanımlar var ise, cevaplar kısa olabilir. Pekiştirme zamirlerinin kullanımlarında ise bir eylemi yapan kişi yaptığı eylemden etkilenmesi halinde nesneler pekiştirme olarak kullanılabilir. Myself, kendim anlamında olabilir. Emir cümlelerinde ise fiil kök halde kullanılmaktadır. İngilizce renkler, günler, aylar ve mevsimler gibi kullanımlarda aynı başlık altında ezberlenebilecek kelimeler arasında yer alıyor. Pratik yaparken bu tarz kullanımlara çok fazla ihtiyacınız olabilir. Bu alanda ingilizce yemek tarifi kısa metinlerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Okuma anlamında ilgi alanınıza göre metinler okumak daha keyifli İngilizce pratikler elde etmenize imkan verecektir.

İngilizce eğitimlerinde hem anlamak, hem de konuşmak adına profesyonel bir sistemden yardım almak önemlidir. Eğitim sistemimiz içerisinde diplomasında çok yüksek noktaları olduğu halde İngilizce olarak birkaç cümle bile kuramayan pek çok birey bulunuyor. Bu bireyler kariyer anlamında eğitimleri ile belirli bir noktaya kadar gelse bile, bir aşamadan sonra dil kullanımı karşılarına çıkıyor. Bu nedenle de dil kullanımı için kurs eğitimlerine başvuruyorlar. Ancak hem çalışmak, hem de kurs programlarına katılmak sanıldığından daha yorucu olabiliyor. Bu nedenle online eğitim sistemlerine ulaşmak için tıklayın. İnter İngilizce sisteminde online eğitim sistemi sunuluyor. Ana dili İngilizce olan eğitmenler doğrudan internet adresi üzerinden ya da mobil uygulamalar sayesinde canlı konuşarak İngilizceyi daha kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Sistemin nasıl bir eğitim sunduğunu görmek için test konuşmasına katılabilir. Bu sistemi birebir deneyimleyerek karar verebilirsiniz. Bunun için öğrenci temsilcileri test konuşmasına katılmak isteyenler ile irtibat kurmaktadır. İstediğiniz yerden, istediğiniz saatlerde bağlanarak İngilizce çalışabilirsiniz. Klasik eğitim kurumlarının aksine konuşmaya dayalı bir eğitim verilmektedir. Özellikle yurt dışı eğitim olanakları bu şekilde online olarak sunulması farklı statülere sahip bireyler için çok önemli bir avantaj olacaktır. İngilizce öğrenmeme alanındaki en önemli sorunlardan biri de özgüven eksikliğidir. Bu eksikliklerin giderilmesi adına sürekli konuşmak çalışmalarınızı çok daha kısa bir süre içerisinde amacına ulaştıracaktır. Yenilikçi bir eğitim sistemine sahip olan sistem üzerinden öğrenci olmak ve istediğiniz saatlerde eğitimler almak için sistemi ücretsiz olarak deneyebilir ve bu şekilde karar verebilirsiniz.