Hızlı ve Öfkeli’ye asla dönmeyeceğim

Read Time:59 Second

2016 yılında, Vin Diesel ile birlikte oynadıkları son film olan Hızlı ve Öfkeli 8 vizyona girmeden kısa bir süre önce, Dwayne Johnson’ın sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla ikili arasındaki gerginlik açığa çıktı. İkili arasındaki zaman zaman alevlenen atışmaların yalnızca medya için mi düzenlendiği sorgulansa da aralarındaki husumet yıllardır devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz Kasım ayında Vin Diesel, Instagram’da yaptığı bir paylaşımla Dwayne Johnson’a seslenerek Hızlı ve Öfkeli’ye geri dönmesini istediğini söyledi. Diesel “Benim ufak kardeşim Dwayne, artık zamanı geldi. Dünya Fast 10’u bekliyor. Bildiğin gibi çocuklarım evimde senden Dwayne Amca diye bahsediyor. Onların ve senin birbirinizin bayramını kutlamadığınız bir bayram henüz yok. Fakat artık zamanı geldi, mirasımız bizi bekliyor”

54 yaşındaki oyuncu sözlerini “Sana yıllar önce, Pablo’ya olan sözümü yerine getireceğimi söylemiştim. 10. filme ulaşacağımızı ve en iyi Fast’ı çekeceğimize dair yemin etmiştim. Bunu sevgimden dolayı söylüyorum fakat bence gelmelisin, seriyi yalnız bırakma. Oynaman gereken çok önemli bir rol var. Hobbs’u senden başka kimse oynayamaz. Umarım göreve atılır ve kaderini tamamlarsın” diye bitirdi.

Bu açıklamasıyla, Vin Diesel’ın uzattığı zeytin dalını ve teklifi tamamen reddeden oyuncu, Vin Diesel’in bu konuya çocuklarını ve Paul Walker’ın ölümünü dahil etmesinden de rahatsız olduğunu belirterek, Diesel’ı bir manipülatör olmakla suçladı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Sony’nin en çok kazanan filmi
Next post 2021’in en popüler filmleri