Hayal Kahvesi Optimum Göksel’le Açıldı

Hayal Kahvesi Optimum Göksel’le Açıldı 1

1992’den bu yana hayallerin gerçekleştiği yer Hayal Kahvesi’nin 22. şubesi İzmir Optimum’da açıldı. Açılış, Göksel’in birbirinden güzel şarkılarıyla şenlendi.

İyi yemek ve iyi müziğin buluşma noktası Hayal Kahvesi, İzmir Optimum’da 22. şubesini açtı. Göksel’in konseri eşliğinde gerçekleşen açılışa İzmirliler büyük ilgi gösterdi. İzmir’in her yerinden yoğun katılım olan konserde, Göksel birbirinden güzel şarkılarıyla Hayal Kahvesi’ne gelenlere muhteşem bir gece sundu.

Hayal Kahvesi Türkiye’nin Her Yerinde
Hayal Kahvesi Optimum Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aylin Şen, İzmir’de ve Türkiye’nin çeşitli noktalarında, kişilere kaliteli müzik ve kaliteli menüler sunmaya devam edeceklerini belirterek, “Optimum’da 22. şubemizi açtık. Hayal Kahvesi olarak burada İzmirlilere keyifli ve kaliteli zaman geçirmelerini amaçlıyoruz. Bugün Türk popunun değerli ismi Göksel, şarkılarıyla açılışımıza katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı. Bundan sonraki etkinliklerimizde de yine sevilen sanatçıları ağırlamaya devam edeceğiz. 29 Nisan’daki Harun Kolçak konserine tüm İzmirlileri bekleriz” şeklinde konuştu.

29 Nisan’da Harun Kolçak Geliyor
Hayal Kahvesi Optimum, İzmirlilere kaliteli müzik sunmaya devam edecek. 26 Nisan’da Pozitive Live Project müzik grubunu ağırlayacak olan Hayal Kahvesi Optimum, 29 Nisan’da da Harun Kolçak’ı konuk edecek.