Hasan Çoban’dan Engin Nurşani’ye vefa borcu

Read Time:53 Second

Hasan Çoban Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Halk Ozan’ı Engin Nurşani’nin Hatırasına söz ve müziği Ali Nurşani’ye ait olan eseri seslendirerek vefasını gösterdi.

Engin Nurşani’nin ölümü sanat camiası ile ülkede derin üzüntü yarattı, yasa boğdu. Ailesi, dostları ve sevenlerinin katılımı ile son yolculuğuna uğurlanan Nurşani eserleri ile sevenlerinin ve sanata gönül vermişlerin gönlünde hep yaşayacak.

Gaziantep’in sevilen sanatçısı Hasan Çoban Nurşani’nin anısına sözü ve müziği Ali Nurşani’ye ait olan “Engine Ağıt” adlı eserini seslendirdi. Hasan Çoban’ın seslendirdiği “Engine Ağıt” eseri Youtube’da trend olarak hem Engin Nurşani’yi sevenleri hemde ailesini sevindirdi. Hasan Çoban’ın seslendirdiği “Engine Ağıt” eseri ile gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak Çoban şunları söyledi: “ Merhum Engin iyi bir arkadaş ve aile dostumuzdu. Allah’tan rahmet diliyorum. Engin iyi ve değerli bir sanatçı idi. Vefatı ile bende dahil olmak üzere sevenlerini yasa boğmuştur. Engin’in yeri hiçbir zaman dolmayacak ve hiç unutulmayacaktır. Bende bu eserimle dostum Engin’e üstadımız Aşık Ali Nurşani’nin sözleri ile seslenmek ve unutulmaz bir eser bırakmak istedim.” Dedi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Hasan Çoban Mahsup ile izlenme rekoru kırdı
Next post Deezer, ilk Türkçe Deezer Orjinal Podcast’i ‘Deniz Göktaş’la Haset’i yayınladı

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro