Hakan Peker Cemal Reşit Rey’de konser verecek

"Bir efsane" "Karam" "Ateşini yolla bana" "İlla ki " "Camdan Cama" "Köylü Güzeli" "Kelimeler Yetmez" " Karamela" gibi sayısız hitlere imza atan Hakan Peker 15 Şubat Çarşamba günü Cemal Reşit Rey Konser salonunda sevenleriyle buluşuyor.

0
575
views

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, otuz yılı aşkın sanat yaşamında çıkardığı albümler ve kendine özgü sahnesi ile gönüllere taht kuran Hakan Peker’i Aşk Şarkıları başlıklı konseriyle CRR sahnesinde konuk edecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, Türk müziğine emek veren ve milyonların hayranlığını kazanan kıymetli sanatçılarımızı sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. İBB Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü, Bir Efsane, Karam, Ateşini Yolla Bana, İlla ki, Camdan Cama, Köylü Güzeli, Kelimeler Yetmez ve Karamela gibi sayısız hitlere imza atan Hakan Peker’i İstanbullu sanatseverlerle buluşturacak.

Hakan Peker’le Aşk Şarkıları programı, 15 Şubat Çarşamba günü İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşecek. 2000 yılında İlla ki adlı albümüyle Türkiye Müzik Ödülleri’nde En çok satan albüm ve Yılın en iyi erkek sanatçısı ödüllerini kazanan ve yurt içinde ve dışında gerçekleştirdiği konserlerle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hakan Peker, sevenlerine muhteşem bir müzik şöleni yaşatacak. Konserde, dünden bugüne unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan Peker, 20.30’da sahnede olacak.

Sanatçılığının yanı sıra besteci ve yapımcı olarak da sanat yaşamına devam eden Hakan Peker’in sürpriz ve dans şovlarıyla dolu bu programı, halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek.