Hakan böcek’in ilk single çalışması kaos, müzikseverlerle buluştu

Hakan böcek'in ilk single çalışması kaos, müzikseverlerle buluştu 1

Son yıllarda London College of Music başta olmak üzere, müzik akademileri ve konsevatuvarlara başarılı öğrenciler yetiştiren Hakan Böcek, bu kez kendisi için kolları sıvadı ve ilk single çalışmasını 3 Adım Müzik/ NYS Müzik’ten çıkardı.

Türkiye’nin saygın video platformu netd Müzik’in desteğini de arkasına alan sanatçı, Kaos’un klip çalışmasını 19 Mayıs’ta müzikseverlerin beğenisine sundu.

Günümüz kargaşası ile insanoğlunun iç hesaplaşmasını liriklerinde buluşturan Hakan Böcek, şarkının altyapısında Rock müziğin gerektirdiği standartların üzerine cesur ve yenilikçi metalar kullandı. Kaos’un sözlerine imzasını atan sanatçı, şarkının müziğinde ise Caner Hız ile birlikte çalıştı.

Hakan Böcek’e çalışmasında; davulda Hazar Aytan, bas gitarda Korel Memili, gitarlarda Koner Memili, geri vokallerde Hakan Kıran, Hasan Yasin Bilgin ve Osman Eren eşlik etti. SoundCity İstanbul’da gerçekleşen kayıtların mutfak kısmı ise Koner Memili ve Hakan Böcek dokunuşlarıyla şekillendi. Dijital platformlarda kullanılan görsel çalışmaları Ubeydullah Binol gerçekleştirirken, klibin yönetmen koltuğuna Bertan Uçar oturdu.

“Kaos” şarkı sözü

Bu sabah kalktım
Baktım aynaya
“Ben neymişim..” dedim
Ne sanıyorlar?
Yoksa kendini kaybeden ben miyim?

Ne acı.. Gerçek saklı içimde
Ki ben böyle değilim
Karışmasın kimse hayatıma
Ben böyle iyiyim

Büyüdü dedikodu
Yalanlar diz boyu

Bu son mu ki hayatımda?
Onlar düşkün rahatına
Bu son mu ki hayatımda?
Ne ilk ne son inan bana…

Bu son…

Söz: Hakan Böcek
Müzik: Hakan Böcek & Caner Hız
Düzenleme: Koner Memili
Yönetmen: Bertan Uçar
Sanat ve Görsel: Ubeydullah Binol