Hakan Başar Trio Uniq Açık Hava Sahnesi’nde

Hakan Başar Trio Uniq Açık Hava Sahnesi’nde 1

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 22 yıldır Garanti Bankası’nın sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Caz Festivali bu sene 26. kez müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

29 Haziran- 18 Temmuz tarihleri arasında devam eden festival, bu yıl da cazın önde gelen isimlerini ve güncel müziğin yıldızlarını İstanbul’un farklı mekânlarında ağırlayacak.

Hakan Başar Trio,  16 Temmuz Salı akşamı 20.30’da, Uniq Açık Hava Sahnesi’nde…

İstanbulluları caz müziğinin efsaneleri ve yeni projeleriyle buluşturmakta olan Festivalde bu yıl Yaşam Boyu Başarı Ödülü’yle de onurlandırılacak Ömür Göksel’den öncesahnede 2004 doğumlu genç piyanist Hakan Başar olacak. “On Top of the Roof” isimli ilk albümünü, Chet Baker’ın yapımcısıyla birlikte İngiltere’de yayımlamaya hazırlanan Hakan Başar’a davulda Ferit Odman ve basta Halil Çağlar Serin eşlik ediyor.

Festival Biletleri

26. İstanbul Caz Festivali’nin biletleri, Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadanana gişe İKSV’den (Pazar hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) satın alınabilir.Her konserde tam biletlerin yanı sıra öğrenciler için indirimli bilet de satışa sunulacak. Lale Kart sahipleri biletlerini hem öncelikli hem de %25’e varan özel indirimlerle alabilir, festival boyunca Lale Kart 360 etkinlik serisi kapsamında pek çok özel etkinliğe de katılabilirler.