Gültekin Çiçekçiler Kişisel Suluboya Resim Sergisi açılıyor

Gültekin Çiçekçiler Kişisel Suluboya Resim Sergisi açılıyor 1

Piece of ART PR&Gallery ve Mor Kaftan Sanat Galerisi; Ressam Gültekin Çiçekçiler Suluboya Kişisel Resim Sergisi’ni 25 Şubat – 07 Mart 2017 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşturuyor.
Sanatçının kişisel sergisinin açılış kokteyli; 25 Şubat 2017 Cumartesi günü saat: 14:00 – 17:00 arasında seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Sanatçı Çiçekçiler; kişisel sergisiyle ilgili düşüncelerini şöyle anlatıyor: “Piece of ART ve Mor Kaftan ortak projesiyle ilk suluboya kişisel resim sergimi buluşturacağım için mutluyum. Realist resimler yaparak suluboyada herkesle paylaşabileceğim bir duygusal dili yaratabilmek temel amacımdır. Yaşamın sınırsız bir temalar denizi olduğunu gözlemlediğim için; aynı temanın tekrarından özenle kaçınırım. Detaylar; gözlemlerim için çok önemlidirler. Lakin; resimlerimde baskın olanlarıyla bütünün altyapısını kurarım. Renkler ise; gerçekliklerle iç dünyam arasındaki zıtlaşmalarla oluşur. Resim benim için akıl ve ruhumun içselleştirdiklerinin en duru aynasıdır.”
Sanatçının eserlerini, İstanbul’da Mor Kaftan Sanat Galerisi’nde 07 Mart 2017 tarihlerine kadar izlemek mümkün.

Mor Kaftan Sanat Galerisi
Nevzemin Sk.No.: 13 Bahariye /İstanbul

Bir cevap yazın