Gençler Can Bonomo konseriyle coştu

Gençler Can Bonomo konseriyle coştu 1

Baştan sona Kadir Has Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen festivalde öğrenciler, tüm yılın yorgunluğunu gün boyu gerçekleşen etkinliklerde attı.

Has Fest’17 kapsamında düzenlenen Chefschool ile sushi atölyesi, KHAS Dans Topluluğu gösterisi Halk Oyunları ve Halk Müziği Kulübü gösterisi, Hasmun Bilgi Yarışması, Gaming Club, Salon Kürek Yarışı, uçurtma workshopu, HasRidersmotorsiklet sergisi ve Müzik Kulubü’nün akustik performansı yoğun ilgiyle izlendi. Yemek standları ve sokak oyunları festivale lezzet ve renk kattı. Kinyas ve Kayra, Daha ve Az gibi kitaplarıyla genç okuyucu kitlesinin yakından takip ettiği Yazar Hakan Günday’ın söyleşisine öğrenciler yoğun katılım gösterdi.

Etkinlikte yer alan gruplardan Gider Gider’in solisti ve Flamenko dansçısı Elif Gider, Has Fest’in ikinci üniversite festivalleri olduğunu söyledi. Her yaş grubuna hitap ediyor olmanın kendileri için çok güzel olduğunu ancak üniversitede olmanın ayrı bir keyif olduğunu belirten Elif Gider, “Baharın geldiğinin habercisi olan bir festivalin parçası olmak bizim adımıza önemli bir durum diye düşünüyorum” dedi.

GENÇLER DENİZ TEKİN VE CAN BONOMO İLE COŞTU

Tüm gün süren eğlenceli etkinlikler akşam da hız kesmeden devam etti. Merlyn, Jack in Black ve Deniz Tekin’in konserlerini izleme fırsatı bulan öğrenciler, Can Bonomo’nun 2 saatten fazla süren performansıyla da eğlenceli dakikalar yaşadılar.