Genç sanatçılar “Mutfak”ta buluşuyor!

Genç sanatçılar “Mutfak”ta buluşuyor! 1

Beyoğlu Kayla , 06.05-06.06.2017 tarihleri arasında genç sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek olan “Mutfak” sergisine ev sahipliği yapıyor. Azat Yeman, Doğukan Çiğdem, Hasan Sarıtaş, Kerem Ağralı ve Zafer Malkoç’un karşılaşmasıyla, farklı disiplinlere sahip genç sanatçılar bir araya gelerek Mutfak’ ta buluşuyor.

Mutfağın geçmişten günümüze toplumları birleştirici bir rolü vardır. Farklı coğrafyaların ve kültürlerin özgünlüğünü sürdürdüğü aynı zamanda harmanlandığı özgür bir alandır. Tuvallerinin şefleri olan bu genç sanatçılar da özgünlüklerini, sanatın kuralsız ve sınırsız alanına, Mutfak’ a taşıyorlar. Mutfak, sanat üzerine söylenmiş tüm kalıplara karşı gelerek, sanatın her yerde var olabilirliği ve sürdürebilirliğine inanarak, düşüncenin sınırsızlığına izleyici davet ediyor.

Genç sanatçıları bir araya getiren “Mutfak” sergisi, açılışını gerçekleştirdiği Kayla’da, 06 Mayıs 2017 tarihinde sanatseverleriyle buluşuyor. Sergi 6 Haziran’a kadar Pazar günleri hariç her gün 12:00 – 16:00 saatleri arasında gezilebilir.

Adres:Atıf Yılmaz Cad. No:17/A Kat:2 Beyoğlu – İstanbul