Gecede Saklı Yalnız Aşklar okuyucudan büyük ilgi gördü

Gecede Saklı Yalnız Aşklar okuyucudan büyük ilgi gördü 1

Yazar Adil Yıldırım’ın kaleme aldığı roman “Gecede Saklı Yalnız Aşklar”, Doğan Novus etiketiyle okuyucuyla buluştu.Yıldırım kitabında, Roma, Venedik ve İstanbul’da geçen bir aşk öyküsünü ele alıyor. “Gecede Saklı Yalnız Aşklar”okurlarını bir erkeğin ruhunda yolculuğa çıkartmaya hazırlanıyor.”Gecede Saklı Yalnız Aşklar”çağdaş, sevecen, genç, erişkin ve sevginin içinde kaybolmayı seven okuyucular için mükemmel bir roman niteliğinde.

272 sayfadan oluşankitap ileokuyucuromanın başkarakteri Bora’nın hayatındaki değişimlere tanıklık ediyor. İstanbul’da çalıştığışirketin Roma ofisine transfer olan Bora, yeni maceralara yelken açarken, İstanbul’da geride bıraktığınıdüşündüğü bir kadındansürpriz bir mektup alır. Ofisine teslim edilen bu mektupla birlikte Bora, hiç beklemediği şekilde kendi ruhunun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkar.

Arka Kapaktan:
“Sanki bir laf etsek birbirimize sarılıp ayrılmayacakmışız gibi bir his vardı aramızda. Bunu düşününce ister istemez ürperdim. Bunu kendi kafamda uydurmadığımı hissettiren bakışları, ona baktığımda bana mıhlanıyordu ve bu durum beni daha da karanlık ve dipsiz bir kuyuya atıyordu. Bazı kadınların aşkı erkeği ürkütür, en serseri olan adamı bile. Çok gerçektir, çok çıplak, çok yabani ve ateşli. Gisella, öyle bir kadındı. Üstünden yaşına uygun çocuksuluğu attığında öldürücü olacaktı…”