Etkili Bir Konuşmanın Püf Noktaları raflarda yerini aldı

Medya eğitmeni ve yazar TJ Walker’ın yeni kitabı “Etkili Bir Konuşmanın Püf Noktaları” Sola Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

0
673
views

Herkes konuşmacı olarak katıldığı bir konferansta, panelde veya bir etkinlikte etkili bir konuşma yapmak ister. Konuşma öncesi yapılan provalar yaşanan stres ile bazı zamanlarda konuşamayı olumsuz etkiler. Bu korkuyu ortadan kaldırmanın yollarını anlatan kitabı ile yazar TJ Walker, herkese yardımcı olacak yararlı ipuçları veriyor.

Bu kitap motivasyon konuşması halkasının bir sonraki kralı olmanız için tasarlanan uzun ve zor uygulamalarla zamanınızı almayacak. Onun yerine size, etkileyici bir sunum yapmanın en hızlı, en kısa ve en basit yollarını anlatan pratik bir rehber olacaktır.

Kitap hakkındaki yorumlar:
“TJ Walker medyaya ve insanlara konuşma yapma korkusunu ortadan kaldıran Clinton ve Reagan gibi etkili iletişimcilerin büyük sırlarını açıkça ortaya koymuştur. Etkili konuşmayı öğrenmenin en önemli yanı ise öğrendiğiniz şeylerin ancak pratiğe döküldüğünde tam olarak ortaya çıkıyor olmasıdır.”
—Hakan Lindskog, Timelife
“TJ Walker’ın son kitabı, okuyan herkese yardımcı olacak yararlı ipuçlarıyla dolu.”
—David Winters, Wintergreen Funds
“TJ Walker, dünyanın lider medya eğitmenidir.” —Stu Miller Yapımcı, Viacom TV
“TJ Walker’ın kendini topluluk önünde konuşma eğitimine kararlı bir biçimde adayışı onu, halka ve medyaya seslenme konusunda rehberlik arayışında olan yöneticiler için bir numaralı uzman haline getirdi.”
—Bob Bowdon, Gazete Muhabiri, Bloomberg TV
“Yıllar geçtikçe TJ Walker’ın ve onun medya eğitimine karşı titiz yaklaşımının bir hayranı oldum. TJ, basın yayın dünyası için hatırı sayılır bir ustadır ve verdiği ipuçları okunmaya değer. Bazı yeni stratejilere onun sayesinde ulaştım.”
—Edward Aloysius, Moed Peppercom, Inc
“TJ Walker, bütün ekibimin daha etkili biçimde çalışmasına ve mesajlarının izleyiciye daha iyi aktarılmasına yardımcı oldu.”
—Michael Gallant, EM