Erkan Sarıyıldız’ın “Karanlık Bolero”adlı kitabı çıktı

Erkan Sarıyıldız'ın “Karanlık Bolero”adlı kitabı çıktı 1

Anormal Kitap, Ayak İzlerim ve Tüy Gibi Hafif adlı kişisel gelişim kitaplarının yazarı Dr. Erkan Sarıyıldız’ın “Her ruhun bir şarkısı vardır” adlı roman üçlemesinin “Sensiz Tango”dan sonra ikinci kitabı olan “Karanlık Bolero” Destek Yayınları’ndan çıktı.

Maddi açıdan oldukça konforlu bir hayat yaşayan kriminal psikolog Ercan, şimdiye dek üç kadını öldüren ve cinayetlerin ardından yakalanan seri katil Onur’la yaptığı görüşmelerden sonra hayatının da giderek karmaşıklaşmaya başladığını görür. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Onur’dan çok etkilenen Ercan, daha önce hiç hissetmediği şeyler yakalar içinde.

Yaşamının yüzeyselliğinin farkına varan adam, böylece kendiyle yeniden tanışır. Karşısına çıkan esrarengiz ressam Umay’ın da yarattığı etkiyle içindeki ilkel, vahşi ve karanlık noktalara tutunur. Bolero hayranı olan Ercan, tıpkı bu müziğin yapısında da olduğu gibi derin ruhsal sarmallar deneyimler. Soğuk, sert, cüretkar ve çarpıcı anlatımıyla öne çıkan “Karanlık Bolero” karanlıktan aydınlığa değil, aydınlıktan karanlığa bir yolculuğa çıkarıyor okuru.

Korktuğunuz karanlık yanınızla sizi yüzleştirecek olan “Karanlık Bolero” merak uyandırıcı, gerilimli, çarpıcı ve tesiri geçmeyecek bir okuma serüveni vaat ediyor.

Bir cevap yazın