En İyi Cinsel Güç Artırıcı İlaçlar Ve Mutluluk Çubuğu

Read Time:1 Minute, 58 Second

En İyi Cinsel Güç Artırıcı İlaçlar Ve Mutluluk Çubuğu

Erkeklerde cinsel gücün zamanla düşmesi olağan bir durumdur. Halk arasında iktidarsızlık olarak da bilinir. Bu sorunla karşılaşan erkeklerin yaşam kalitesi düşer ve moral bozukluğuna da sebep olur. Genel olarak açıklamak gerekirse iktidarsızlık, penisin cinsel birleşme için sertleşememesi ya da cinsel birleşme sırasında sertliğini koruyamamasıdır.

 Sebebi psikolojik olabilir. Sabah ereksiyonu ya da uyku ereksiyonu yaşayan kişiler cinsel birleşme sırasında ereksiyon halini koruyamıyorlarsa sebebin psikolojik olduğu düşünülebilir. Bu durumda psikiyatriden yardım alınmalıdır. Ereksiyon sorunu Peyronie ve multiple skleroz gibi durumların ve omurilikte zedelenmeyle sonuçlanan hastalık ve kazaların ardından görülebilir. Obezite ve diyabet hastaları da iktidarsızlık sorunuyla karşılaşabilir.

 Cinsel Gücü Arttırmak Mümkün müdür?

 Kişinin cinsel gücünü arttırmak için yapabileceği bir takım yaşam tarzı değişiklikleri de vardır. Spor yapmak ve fiziksel aktivitelere katılmak çok önemlidir. Diyetinizi değiştirmenin de çok faydası olacağı yadsınamaz bir gerçektir. Tütün ürünleri tüketimi sağlığınız için kötüdür ve cinsel gücü azalttığı da bilinmektedir.

 Yaşam tarzınızı değiştirmek yeterli olmadığında bu sorun için kullanabileceğiniz ilaçlar mevcuttur. Ağız yoluyla alınan bu ilaçlar ereksiyon işlev bozukluklarının tedavisinde ilk adımı oluşturur. Tıp dilinde fosfodiesteraz 5 inhibitörleri (PDE5I) olarak bilinen bu ilaçlar peniste sertleşme oluşmasına ve cinsel birleşme boyunca ereksiyonun korunmasına yardımcı olurlar.

 Cinsel Gücü Arttırıcı İlaçlar Nelerdir?

 Penisin sağlıklı biçimde sertleşmesi için kan akışı rahat ve sorunsuz olmalıdır. İnsan kanında bulunan PDE5 isimli bir enzimin işlevinin azaltılması yoluyla kasların ve damarların gevşetilmesini sağlayan ilaçlar vardır. Bu ilaçlar iktidarsızlık tedavisinde kullanılırlar. En iyi cinsel güç artırıcı ilaçlar kullanımı tıbbi çevrelerce onaylanmış ilaçlardır. Bu ilaçların yan etkileri ve diğer ilaçlarla beraber kullanım sakıncaları konusunda lütfen doktorunuza danışınız. Avrupa İlaç Ajansı (EMA) tarafından onaylanmış olup günümüzde ereksiyon sorunlarının tedavisinde kullanılan 3 ilaç vardır. Bunlar tadalafil, vardenafil ve avanafil isimleri ile satışa sunulmaktadır. Ağız yoluyla alınan bu ilaçlar ereksiyon sorunlarının tedavisinde ilk basamağı oluştururlar.

 Ağız yoluyla alınan ilaçların işe yaramadığı durumda vakum cihazları gibi seçeneklere de başvurulabilir. Ancak hiçbir tedavinin işe yaramadığı durumlarda mutluluk çubuğu hastalara kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Cerrahi müdahale ile yerleştirildiğinden son seçenektir. Tek parçadan oluşan bükülebilir penis protezleri küçük bir kesik içinden penis kanalına yerleştirilir. Cinsel birleşme öncesi el ile bükülerek dik konuma getirilerek kullanılır. Diğer bir türü ise pompalı sisteme sahip protezlerdir. Cinsel birleşme öncesinde pompa yardımıyla şişirilen penis birleşme sonrası yumuşak hale döndürülür. Bu durum günlük yaşamda kullanım kolaylığı sağlar. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kemanların Leonardo da Vinci’si
Next post Karkamış kazıları tarihe ışık tutuyor