Emin Oğuz Çelebi ve Can Güneş Anlasana ile sevenleriyle buluştu

Read Time:1 Minute, 0 Second

“Çok Güzel Hareketler 2″nin oyuncularından Emin Oğuz Çelebi ile “Gibi”nin oyuncularından Can Güneş, “Anlasana” isimli yeni çalışmalarıyla müzikteki yeteneklerini de sevenleriyle paylaşıyor.

Düzenlemesi Azel Bert’e ait olan “Anlasana”ya İsmail Tunçbilek bağlamasıyla eşlik etti.

Video klip ise Can Kaytaz yönetmenliğinde çekildi.

BKM Mutfak Yapım etiketiyle hazırlanan “Anlasana”, müzik platformlarındaki yerini alırken Rap türündeki şarkı müzik listelerinde zirveye aday.

Emin Oğuz Çelebi Biyografi:

11 Mayıs 1990 yılında Bakırköy’de doğdu. Altı sene Mekanik Sistem Teknikerliği yaptı. 2013 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girdi. Çeşitli reklamlarda ve “Deliha” adlı sinema filminde rol aldı. 2017 yılında BKM Mutfak ile tanıştı ve Çok Güzel Hareketler 2’de oyunculuk ve yazarlık yapmaktadır.

Can Güneş Biyografi:
Can Güneş 25 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Ağabeylerinin müzisyen olmasından ötürü çok erken yaşlarda müzik hayatına atıldı. İlkokul yıllarında rap müzik yapmaya başladı ve Liseye başladığı sene ilk Ep’si Hayatın İçinden’i çıkardı. (2008)

Beykent Üniversitesinde konservatuar tiyatro bölümü okudu. O süre zarfında Rap yapmaya devam etti. 2016 yılında İmkansız Olasılık isimli filmde hem oynadı hem Soundtrackleri yaptı. 2020 Ekim ayında Can Güneş Youtube kanalında ‘YIKILDIM’ isimli teklisini yayınladı. Son olarak Exxen platformunda ‘GİBİ’ isimli dizide rol aldı. Can Güneş aktif olarak oyunculuk şarkıcılık ve söz yazarlığına devam etmektedir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Hatırlıyorum Sergisi 360 derece sanal tur ile gezilebiliyor
Next post Romeo ve Juliet Dijital Sahne’de seyirciyle buluşuyor