Davetiye Seçimi

Read Time:1 Minute, 31 Second

Davetiye Seçimi

Davetiyeler düğünlere en az 1 ay kala öncesinden basılıp hazır edilmelidir. Çiftler bu özel günlerinde birlikte karar vermeli ve beraber seçim yapmalıdır. Davetiye hem kendi tarzınızı yansıtmalı hem de düğün konseptine uygun olmalıdır. Davetiye seçiminde kararsız kalırsanız firmadan yardım alabilirsiniz. Firma davetiye basımında binlerce çeşit davetiye portföyünü sizlere sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Karasız kaldığınız zaman firmadan yardım alabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Nasıl Olmalıdır?

Düğünler çiftlerin en mutlu oldukları an kadar en çok yoruldukları anlardır. Düğün organizasyonunun planlanması, davetlilerin ayarlanması, düğün mekanı seçimi derken davetiye detayı gözden kaçabilir. Davetiye seçimi düğün konseptine uygun olarak seçilmelidir. Düğünün yapıldığı mekandüğün davetiyesi konseptine uyarlanmalıdır. Kır düğünü yapılacaksa basılan davetiye daha şıkır şıkır ve baharı yansıtan bir konsepte olmalıdır. Düğün davetiyelerine yazılacak metini firmanın hazır metinlerinden tercih edebileceğiniz gibi kendinizin hazırladığı metinlerden de tercih edebilirsiniz. Davetiye sadece bilgi vermek amaçlı olmamalıdır. Davetiye tasarımı yapılırken hem bilgi hem romantizm olmalıdır.

Nişan Davetiyeleri

Nişan davetiyeleri için daha çok kırmızı renkler tercih edilebilir. Ülkemizde nişanı daha çok kız tarafı yaptığı için nişan, aynı zamanda kına gecesi gibi yapılır. Nişana kimler çağrılmak isteniyorsa nişan davetiyeleri ile haberdar edilir. Davetiye seçiminde daha çok kız tarafının tercihi ağır basar. Nişan davetiyelerine çiftlerden birinin yazdığı bir mektup veya bir parça şiir eklenerek hem çiftlere özel anlar katılırken hem de romantik bir davetiye tasarımı yapılmış olur. Davetiye tasarımı tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Planladığınız davetiye modelini firmaya bildirerek basım yaptırabilirsiniz.

Lüx Davetiyeler

Firma her açılışa ve etkinliğe uygun olarak davetiye basımı yapar. Davetiye detayına çok önem veriyorsanız ve lüx olsun isterseniz lüx modeller tam sizin için tasarlanmıştır. Lüx modellerde davetiye metni, basım malzemesi, aksesuarları, zarfları gibi birçok detay çok hassas olarak üretilir. Firmadan sipariş vermek çok kolaydır. Hemen incidavetiye.com sitesine girerek kolay ve hızlı sipariş oluşturabilirsiniz. Siteye üye olarak kampanyalardan anında haberdar olabilir ve verdiğiniz siparişi an be an takip edebilirsiniz. Siteye üye olmak ücretsizdir.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post BÜŞRA PERİZ ‘DEN YENİ SİNGLE SIRA BENDE !
Next post Chris Rock korumalarıyla görüntülendi