Class Akaryakıt Yatırımlarına Devam Ediyor

Read Time:1 Minute, 0 Second

Ülkemizde faaliyet gösteren akaryakıt firmalarından birisi olan Class akaryakıt Naifoğlu Holding sunduğu hizmet noktalarına yenilerini eklemek için çalışmalarına hız vermiş durumda. Pandeminin ekonomi üzerindeki etkilerinin giderek azaldığı bir dönemde ihtiyaç duyulan istihdam beklentileri ile ilgili olarak firma üzerine düşeni yerine getiriyor.

50 farklı noktada akaryakıt alanında hizmet veren bir firma olarak mevcut akaryakıt istasyonlarının sayısını arttırmayı hedefleyen firma, bunun yanında daha fazla insana ekmek kapısı olmayı da sürdürmeyi planlıyor. Ülkemizde ekonomide yeni dönemde daha fazla söz sahibi olmak isteyen firma bu kapsamda yaptığı yatırımlara yenilerini eklemek istiyor.

2023 Hedefleri ile Yeni Yatırımlar

Naifoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren firma bu alanda mevcut yatırımlarını arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda firma, 250 yeni akaryakıt istasyonunu 2023 yılına kadar hayata geçirmek istiyor. Aynı zamanda 3000 yeni kişiye iş kapısı sağlamak için de firma yine hedeflerini güncellemiş durumda.

Class petrol bu amaçla mevcut yatırımlarını giderek daha fazla oranda arttırarak, ekonomik canlanmaya katkı sunmayı planlıyor. Aynı zamanda ülkemizde ihtiyaç duyulan nitelikli hizmet anlayışının daha fazla yaygınlaşması amacı ile de firma yeni istasyonları ile daha fazla noktada hizmet vermeyi sürdürmeyi planlıyor. 2023 ekonomi hedeflerine paralel olarak daha fazla yatırım hedefleri güden firma, bu sayede ekonomik refah seviyesine önemli katkılar sunmayı hedefleyerek yatırımlarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Romeo ve Juliet Dijital Sahne’de seyirciyle buluşuyor
Next post Erdal Erzincan GAİN Sahne’ye konuk oluyor