Chill-Out Festival 15 Mayıs’ta İstanbul’da

Read Time:48 Second

Yeryüzündeki Cennet’ mottosuyla yola çıkan Chill-Out Festival, 15 Mayıs tarihinde İstanbul’da Kemer Country Club’da müzik ve eğlence sevenlerle buluşacak.

Festivalin açıklanan ilk konukları, 2000’li yılların müzik dünyasına kazandırdığı en dinamik grup ‘Belçikalı Stavroz’, elektronik sahnesinin yaratıcı isimlerinden ‘İngiliz DJ Romare’ ve elektronik müzik dünyasının en büyüleyici sanatçılarından biri olan ‘Christian Löffler’ oldu.

Etnik, akustik ve organik sesleri parçalarına ve canlı performanslarına dahil etme yetenekleriyle tanınan Stravroz, özgürlüklerini ve yaratıcılıklarını müzik aracılığıyla ifade etme konusundaki bitmeyen istekleri sayesinde, müzik endüstrisinde her zaman öne çıkmayı başardı. Son on yılda grup, tüm Avrupa ve ABD’deki en iyi mekanlardan bazılarında sahne alırken, sayısız single, albüm ve LP yayınladı.

Müzik kariyerine ağırlıklı olarak küçük çaplı etkinliklerde hem davulcu hem de gitarist olarak sahne alarak başlayan Romare, zamanla kendini tam anlamıyla ifade etmek için sample tabanlı deep house ve psychedelic parçalar üretmeye başladı.

Elektronik müzik dünyasının en büyüleyici sanatçılarından biri olan Christian Löffler, karmaşık ve derin minimal bir seçki ile sahnede olacak.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Çello Yıldızları bu sezon son kez sahnede
Next post Avize Tasarımlarında Modern Görseller