Cenk Eren, “Ferdi Özbeğen Şarkıları” albümünü D&R’da imzalıyor

Cenk Eren, “Ferdi Özbeğen Şarkıları” albümünü D&R’da imzalıyor 1

Kariyerinin olgunluk döneminde ‘proje’ albümlere imza atan Cenk Eren, Tanju Okan’ın unutulmaz şarkılarını seslendirdiği albümden sonra, Türk müzik tarihinin en büyük isimlerinden Ferdi Özbeğen’in en sevilen on şarkısını söylediği yeni bir albüme imza attı. Cenk Eren, ‘Ferdi Özbeğen Şarkıları’ albümünü 2 Nisan Pazar günü 15.00’te D&R Cevahir’de imzalayacak

D&R, bu hafta sonu D&R Cevahir’de pop müziğinin başarılı ismi Cenk Eren’i yeni albümünün imza gününde ağırlayacak. Cenk Eren, Ferdi Özbeğen diskografisinden özenle seçilen 10 şarkısını seslendirdiği “Ferdi Özbeğen Şarkıları” albümünü 2 Nisan Pazar günü 15.00’te D&R Cevahir’de sevenleri için imzalayacak.

Ünlü sanatçı, ‘Repertuvar’ serisinde bu kez, ‘Ferdi Özbeğen Şarkıları’nı yorumladı. Şafak Karaman Production etiketi ile tüm müzik marketlerde yerini alan albümde Cenk Eren, 10 hit şarkıyı seslendirdi. Aranjörlüğünü Sarp Özdemiroğlu’nun yaptığı albüm sound’unda eserlerin Ferdi Özbeğen tarafından yorumlanan orjinal hallerine de sadık kalındı.

Bir cevap yazın