Cem Adrian: Sizleri acılarınızla yüzleştirmek için buradayım

Read Time:53 Second

Bodrum’daki Antik Tiyatro’da konser veren Cem Adrian söylediği şarkılarla hayranlarına duygulandırdı. Adrian “Konserime geldiyseniz eğlenmeyi unutmalısınız. Sizleri kalbinizin derinliklerinde kalmış, belki de unuttuğunuz acılarınızla, hüzünlerinizle yüzleştirmek için buradayım” dedi.

Bodrum’daki Antik Tiyatro’da konser veren Cem Adrian’ı bin 550 sanatsever izledi. Konserine “Bodrum’da çok konser verdim ancak bu benim ilk Antik Tiyatro konserim. Bu özel gecede beni ve müzisyen arkadaşlarımı yalnız bırakmadığınız için hepinize minnettarım” sözleri ile başlan Adrian söylediği şarkılarla hayranlarına duygu dolu anlar yaşattı.

“KONSERİME GELDİYSENİZ EĞLENMEYİ UNUTMALISINIZ”

Şarkı aralarında hayranları ile şakalaşan ve sohbet eden Adrian “Bilenler bilir ama bilmeyenler için küçük bir hatırlatma yapayım. Cem Adrian konserine geldiyseniz eğlenmeyi unutmalısınız. Sizleri kalbinizin derinliklerinde kalmış, belki de unuttuğunuz acılarınızla, hüzünlerinizle yüzleştirmek için buradayım. Bu gece rüzgarlı bir gece ve neyse ki ben rüzgarı çok severim” dedi ve ardından ”Ben Seni Çok Sevdim” şarkısı ile konserine devam etti.

1970’LERİN ŞARKILARINDAN TÜRKÜLERE GEÇTİ

İki saatlik performansı süresince repertuvarında 70’lere damgasını vurmuş ölümsüz eserlerin yanı sıra kendine has üslubu ile yorumladığı türkülere de yer veren  Adrian, performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 2 bin 200 yıllık tiyatro bin 600 yıl sonra ayağa kaldırıldı
Next post Yapay zekâ sanat eserlerinin ne kadar çekici olduğunu ölçüyor